Xiaomi Telefonlarda Bootloader Kilidi Açma

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
KISA ve ÖZ ANLATIMAYA ÇALIŞACAĞIM :)
Bootloader açmanın avantajları telefona twrp-root imei repair vb işlemler yapmak için ihtiyaç duyulur.

İlk olarak
BURADAKİ adrese gidiyoruz.
Açılan sayfada unlock butonuna basıyoruz.
Telefonumuzdaki mi hesabı ile giriş yapıyoruz.
Açılan sayfadaki UNLOCK NOW butonuna basın
MiFlashUnlock programını indirip açıyoruz.

Öcelikle işleme başlamak için yeni bir account hesabı açmak veya var olan bir mi account hesabı ile telefonda hesap girişi yapmanız gerekir.
Ve işlemlerde rahatlık sağlamak için sürümü düşürmenizi tavsiye ederim.
Hesap girişi yaptıktan sonra kilidi açmak için 72 saat bazı cihazlarda da 168 saat hesabın aktif olması lazım. Süre dolduktan sonra işlemlere başlayabiliriz
Telefonu kapatıp ses kısma tuşu ile telefonu fastboot modda pc ye bağlayın.

Eğerki telefonda zaten bir mi hesabı varsa ve şifresini bilmiyorsanız
Telefondan mi accounta basın sağ üstte Qr kod tarayıcı simgesi ile giriş yapabilirsiniz.

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Ekran Görüntüsü (23).png

Bu son resimdeki 3 seçenekte onaylandığı zaman fastboot kilidi açılacaktır.
Sonrasında ister twrp yükleyin ister root yapın.

ÖNEMLİ NOT
BOOTLOADER KİLİDİNİ AÇMAK SERVİS DIŞI BIRAKIR(Uluslararası firmalarda olduğu gibi ? )
İşlemi yapmadan önce cihazımı bul kapalı yapmanızı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    34.1 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
KISA ve ÖZ ANLATIMAYA ÇALIŞACAĞIM :)
Bootloader açmanın avantajları telefona twrp-root imei repair vb işlemler yapmak için ihtiyaç duyulur.

İlk olarak
BURADAKİ adrese gidiyoruz.
Açılan sayfada unlock butonuna basıyoruz.
Telefonumuzdaki mi hesabı ile giriş yapıyoruz.
Açılan sayfadaki UNLOCK NOW butonuna basın
MiFlashUnlock programını indirip açıyoruz.

Öcelikle işleme başlamak için yeni bir account hesabı açmak veya var olan bir mi account hesabı ile telefonda hesap girişi yapmanız gerekir.
Ve işlemlerde rahatlık sağlamak için sürümü düşürmenizi tavsiye ederim.
Hesap girişi yaptıktan sonra kilidi açmak için 72 saat bazı cihazlarda da 350 saat hesabın aktif olması lazım. Süre dolduktan sonra işlemlere başlayabiliriz
Telefonu kapatıp ses kısma tuşu ile telefonu fastboot modda pc ye bağlayın.

9KhLA1.png

i3hAYG.png

UtBWLM.png

Ekli dosyayı görüntüle 204

Bu son resimdeki 3 seçenekte onaylandığı zaman fastboot kilidi açılacaktır.
Sonrasında ister twrp yükleyin ister root yapın.

Eğerki telefonda zaten bir mi hesabı varsa ve şifresini bilmiyorsanız
Telefondan mi accounta basın sağ üstte Qr kod tarayıcı simgesi ile giriş yapabilirsiniz.
ruuceW.png

ÖNEMLİ NOT
BOOTLOADER KİLİDİNİ AÇMAK SERVİS DIŞI BIRAKIR(Uluslararası firmalarda olduğu gibi ? )
current account is not bound to this device diye bir hata alıyorum

Ustalar bu BL Unlock işini herhangi bir box vs. yapamıyor mu? Malum 380 saat beklemek pek eğlenceli değil :)

Hocam birden çok cihazın bootloader kilidini nasıl en kolay şekilde açabiliriz? Örnek veriyorum 10 tane redmi note 7 10 tane mi9t var hepsine tek tek telefon numarası ile mi hesabı açıp girmek mantıklı olmaz ve çok zor olur. Acaba yetkili mi hesabı iş görür mü ki onu da bulmak maalesef çok zor.

Hocam birden çok cihazın bootloader kilidini nasıl en kolay şekilde açabiliriz? Örnek veriyorum 10 tane redmi note 7 10 tane mi9t var hepsine tek tek telefon numarası ile mi hesabı açıp girmek mantıklı olmaz ve çok zor olur. Acaba yetkili mi hesabı iş görür mü ki onu da bulmak maalesef çok zor.
VIP bölümünde konusunu paylaşım yaptık.​

Anladım hocam da hani işlemin ne şekilde yapıldığına dair bilgi verirseniz ona göre satın almak isterim yani mesela box isteyen bir olaysa bana olmaz. Anlatabilmişimdir umarım. Teşekkürler.
Bazıları box ile oluyor bazıları Qfil ile oluyor unlock işlemi için dedim.

IMEI Repair box olmadan hepsi oluyor.​

Bazıları box ile oluyor bazıları Qfil ile oluyor unlock işlemi için dedim.

IMEI Repair box olmadan hepsi oluyor.
Hocam imei repair olduğunu biliyorum yapıyorum zaten tek sıkıntım toplu bootloader açma süreyle veya süresiz vip üyeliğe sadece bu işlem için gerek olmaz bence, özelden iletişime geçebilir misiniz biz geçemiyoruz sanırım. Hangi cihazların boxsuz olduğunu ve qfil dosyaları fiyatı için.

Hocam imei repair olduğunu biliyorum yapıyorum zaten tek sıkıntım toplu bootloader açma süreyle veya süresiz vip üyeliğe sadece bu işlem için gerek olmaz bence, özelden iletişime geçebilir misiniz biz geçemiyoruz sanırım. Hangi cihazların boxsuz olduğunu ve qfil dosyaları fiyatı için.
Özelden yazıyorum.​

hocam benimde mi 5s telefonum var. mi hesabı kiliidini nasıl açabilirm. bilginiz varmı ?

Geri
Üst Alt