Tavsiye Xiaomi Telefonlarda Bootloader Kilidi EDL Modda Açma

mi9 se olmadı ben de :D

çözdüm ben :D

çözümü de yazalım bari :) Mi9se_step1 klasörünü, klasör ile birlikte 7zip ile zip formatında sıkıştırdım.Chimera üzerinden yazılım atıp, fastboot modda MiUnlock yapıyoruz. Tekrar fastboot modda komple flash yapıyoruz.Cihaz sirius olarak gözükebilir,Yazılımın içersinden edit yapıp cephus yazan yeri sirius olarak düzenlerseniz,sorunsuz flash yapacaktır. Geçmiş olsun.

tşkler eline sağlık usta

[QUOTE = "ALee.G, post: 105659, miembro: 3264"] Salami Every Pouch !!!;)
estos modelos están desbloqueados en modo edl, las pantallas después de desbloquear qara (negro) estaban en el caso de fastbootda rom!
Ellos Uganda!))))

Max2
Max3
mi8 lite
mi9s a
Nota7
paco
Nota 3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
Nota5 a
UGGlite blu

shu yonetim (método) UMT sección de desbloqueo del gestor de arranque, hay una solución para no UMT)))))

[Contenido oculto] [/ CITA]
Tks

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
teşk

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
teşekkürler

Salam Her Kese !!!;)
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

[Gizli içerik]
teşekkürler

Salam Her Kese !!!;)
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

[Gizli içerik]
teşekkürler

Salam Her Kese !!!;)
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

[Gizli içerik]
teşekürler

Negative : Bende mi9se var bootloader kilitli, Miracle Xiaomi Pack var ama sunucular 10 günden beri yok geleceğe de hiç benzemiyor yardımcı olurmusun ?

Bende mi9se var bootloader kilitli, Miracle Xiaomi Pack var ama sunucular 10 günden beri yok geleceğe de hiç benzemiyor yardımcı olurmusun ?
çözümü de yazalım bari :) Mi9se_step1 klasörünü, klasör ile birlikte 7zip ile zip formatında sıkıştırdım.Chimera üzerinden yazılım atıp, fastboot modda MiUnlock yapıyoruz. Tekrar fastboot modda komple flash yapıyoruz.Cihaz sirius olarak gözükebilir,Yazılımın içersinden edit yapıp cephus yazan yeri sirius olarak düzenlerseniz,sorunsuz flash yapacaktır. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt