Tavsiye Xiaomi Telefonlarda Bootloader Kilidi EDL Modda Açma

teşekkürler. mi9t ve redmi note 8 için box olmadan yapmak mümkün mü?

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
emeğine sağlık

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
eyvallah üstadım

Salam Her Kese !!!;)
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

[Gizli içerik]
tesekkur

Salam Her Kese !!!;)
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

[Gizli içerik]
Sagol usta deneyeceğim

Salam Her Kese !!!;)

Ugurlar!))))

max2

max3

mi8 lite

mi9se

note7

paco

note3

s2

redmi7

redmi6 pro (sakura)

note5a

UGGlite blu

[Gizli içerik]
tesekkurler!

Hocam bu kesin cozummu ben yaptırmayı düşünüyorum çünkü 1440 saat verdi. Tek seferde sciyormu güven nasıl sağlayabiliriz.
Birisini buldum internetten diyorki mi flash programıyla özel custom rom atilcakmis o şekilde başvuru yapcakmis 7 gün vercekmis bootloader. 200 TL istiyor böyle bişey mümkün mü

Geri
Üst Alt