Tavsiye Xiaomi Telefonlarda Bootloader Kilidi EDL Modda Açma

Birisini buldum internetten diyorki mi flash programıyla özel custom rom atilcakmis o şekilde başvuru yapcakmis 7 gün vercekmis bootloader. 200 TL istiyor böyle bişey mümkün mü
O yöntemi ben bilmiyorum ilk defa duydum. Bizim ki farklı bir sistem. Bizi bilen biliyor kendimizi anlatacak halimiz yok. Site açıldığı günden beri binlerce insana fayda sağladık. Biz show yapmayı veya kendimizi övmeyi sevmeyiz. İşimizi yaparız geçeriz.

Kimseyi de mağdur etmeyiz. Kimsenin 1 kuruşu kalmamıştır. İsteyen istediği yere yaptırır işlemini sıkıntı yok.​

O yöntemi ben bilmiyorum ilk defa duydum. Bizim ki farklı bir sistem. Bizi bilen biliyor kendimizi anlatacak halimiz yok. Site açıldığı günden beri binlerce insana fayda sağladık. Biz show yapmayı veya kendimizi övmeyi sevmeyiz. İşimizi yaparız geçeriz.

Kimseyi de mağdur etmeyiz. Kimsenin 1 kuruşu kalmamıştır. İsteyen istediği yere yaptırır işlemini sıkıntı yok.
Hocam yaptırmak istiyorum ben bı iletişime gecsek sizinle 35 dolar demiştiniz. Ayrıntılı detau alabilirmiyim.

Salam Her Kese !!!;)

bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !

Ugurlar!))))

max2

max3

mi8 lite

mi9se

note7

paco

note3

s2

redmi7

redmi6 pro (sakura)

note5a

UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
cc9e için bir çözüm var mı?

mi cc9e cihazı edl modda unlock etmek istiyorum.

Unlock Dosyası yok o Cihazın
Peki bende unlock edilmiş bir cc9e var onun hangi partitionlarını kullanırsam elimdeki cihazıda unlock edebilirim. Çünkü paylaşıma baktiğimda mantık olarak belli partların üstüne yazılarak cihaz unlock oluyor mesela mi8 lite abl.elf ve xbl.elf partitionları değiştirilerek unlock oluyor.

Peki bende unlock edilmiş bir cc9e var onun hangi partitionlarını kullanırsam elimdeki cihazıda unlock edebilirim. Çünkü paylaşıma baktiğimda mantık olarak belli partların üstüne yazılarak cihaz unlock oluyor mesela mi8 lite abl.elf ve xbl.elf partitionları değiştirilerek unlock oluyor.
Olsa bile yetkili hesap ile yada ufi, umt gibi araçların kredileri ile yükleyebilirsin.

bende ufi dongle mevcut zaten ama hangi partitionlar iş yapar onu çözemedim :)
UFS çipler için ayrı partitionlara yazılıyor,unlock edilemez,denersiniz krediniz gider merakınız geçer :)

UFS çipler için ayrı partitionlara yazılıyor,unlock edilemez,denersiniz krediniz gider merakınız geçer :)
peki o bahsettiğiniz ayrı partition hangisi direk onu çekip diğer çihaza yazsam? şuan sormamın sebebi öğrenmek istemem başka bir nedeni yok sonucunu bilmediğim bir işlem için 5 kredi harcamam.

Geri
Üst Alt