Xiaomi Yetkili Hesap Nasıl Kullanılır?

• Konbuyu başlatan amigangsta?
  • Başlangıç tarihi
A

amigangsta?

Yetkili hesap nasıl kullanılır? diyelim satan siteden aldım yetkili hesabı nasıl kullanabilirim?

Miflash ile yazilim yükleyince istiyor benim bildiğim. Bana da hic lazim olmadi
Cihazım hardbrick oldu :( Miflash ile yazılım yüklenmiyor bootloader kilitli diye Miracle box crackle denedim ama bataryayı çıkarmamı istedi sanırım şöyle bir hata verdi

Kod:
Definition Applied
Starting..
Reading Info..
Auto Detection Disabled..
SerialNumber: 0x34c982a8
MSM_HW_ID: 0x000cc0e1
OEM_PK_HASH: 0xa7b8b82545a98eca23d6e9105fb464568d1b5828264903441bdef0cd57e3c370
SBL SW Version: 0x00000004
Starting Download Mode Flashing (New Method)..
Memory type : Emmc
Writing Flash Programmer..
Writing Flash Programmer : C:\Users\Bahad?r\Desktop\tulip_global_images_V10.3.2.0.PEKMIXM_20190426.0000.00_9.0_global\images\prog_emmc_firehose_Sdm660_ddr.elf
Waiting for Flash Programmer to Boot..
Error : Failed to Get Response..
Make Sure You Have Selected Correct Port..
Device Handshake [0x1] - Skipped..
Warning : Flash Programmer Write Failed - Skipping..
All Done...
Hint : Disconnect Phone - Remove/Install Battery
>>Process Done...

Cihazım hardbrick oldu :( Miflash ile yazılım yüklenmiyor bootloader kilitli diye Miracle box crackle denedim ama bataryayı çıkarmamı istedi sanırım şöyle bir hata verdi

Kod:
Definition Applied
Starting..
Reading Info..
Auto Detection Disabled..
SerialNumber: 0x34c982a8
MSM_HW_ID: 0x000cc0e1
OEM_PK_HASH: 0xa7b8b82545a98eca23d6e9105fb464568d1b5828264903441bdef0cd57e3c370
SBL SW Version: 0x00000004
Starting Download Mode Flashing (New Method)..
Memory type : Emmc
Writing Flash Programmer..
Writing Flash Programmer : C:\Users\Bahad?r\Desktop\tulip_global_images_V10.3.2.0.PEKMIXM_20190426.0000.00_9.0_global\images\prog_emmc_firehose_Sdm660_ddr.elf
Waiting for Flash Programmer to Boot..
Device Handshake [0x1] - Skipped..
Warning : Flash Programmer Write Failed - Skipping..
All Done...
Hint : Disconnect Phone - Remove/Install Battery
>>Process Done...
Hangi model.
Bazen bataryayi cikarip 16dk bekledikten sonra yüklüyor

bataryayi cikarip 16 dk bekleyin edl mod ile stock romu miflash tool ile flashlayin olur hocam

Yetkili hesap nasıl kullanılır? diyelim satan siteden aldım yetkili hesabı nasıl kullanabilirim?
Mi yetkili hesabı ile xiaomi cihazlarına yazılım yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bazı modellere yetkili hesap olmadan yazılım yüklemesi yapılmıyor.

Xiaomi Yetkili Hesap her Windows da çalışmıyor. Hatalar veriyor onu da düzeltmek lazım. Sadece 1 cihaz içinse kendi cihazınız içinse mi yetkili hesap almaya değmez.

Yakınınız da bir teknik servise sorun mi yetkili hesap varsa bağlanıp hallettsin.

Mi yetkili hesabı ile xiaomi cihazlarına yazılım yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bazı modellere yetkili hesap olmadan yazılım yüklemesi yapılmıyor.

Xiaomi Yetkili Hesap her Windows da çalışmıyor. Hatalar veriyor onu da düzeltmek lazım. Sadece 1 cihaz içinse kendi cihazınız içinse mi yetkili hesap almaya değmez.

Yakınınız da bir teknik servise sorun mi yetkili hesap varsa bağlanıp hallettsin.
Yakınımda bir yerde var hocam. Ona vereyim

Geri
Üst Alt