Xiaomi Yetkili Mi Hesabı Ücretsiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzxw

Yeni Üye
5 Tem 2018
9
8
3
Merhaba Değerli GSM Turkey Üyeleri

Site olarak sitemize kayıtlı 20 kişi ile sınırlı, yetkili mi hesabına ihtiyaç olan üyelerin telefonlarını göndermek suretiyle yazılım yükleyip kendilerine göndereceğiz.

Bu işlem ücretsizdir sadece geliş gidiş kargo ücreti size aittir.

Cihazların sadece yetkili mi hesabı ile yazılım yükleme sorunu giderilecektir. Onun dışında bir sorunu varsa ücrete tabidir.

Yetkili mi hesabı nedir bilmeyenler için özet olarak anlatım yapayım. Yetkili mi hesabı yeni çıkan xiaomi cihazlarında yazılım yüklemesi yapmak için kullanılan bir hesaptır. Cihazınıza yanlışlıkla aşağı sürüm yüklemiş iseniz ve cihazınız artık yazılım kabul etmiyorsa yetkili mi hesabı ile mi flash tool ile yazılım yüklenip aktif edilmektedir. Daha detaylı bilgiyi gene aşağıdaki telegram hesabından sorabilirsiniz.

İletişime geçen kişiler lütfen sitedeki kullanıcı adını yazarak iletişime geçsinler. 20 kişi olduktan sonrası ücretlidir. Cihazlarını gönderen üyeler buradaki konu altından kargo takip numarasını yazarlarsa takibini yapacağız.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bootloader açabiliyormuyuz bu hesapla imeileri silinmiş 4 adet cihaz var

coolman7

Yeni Üye
1 Şub 2019
5
1
3
Merhaba,
Benim bir sorunum var. Bu sorun yetkili Mi hesabı ile çözülebilir mi acaba?

Sorunum şu:

Mi Max 3 telefonumda EFS yedeğini almadan, sadece QCN yedeğini aldıktan sonra, Mi Max 3'teki EFS partitionlarını sildim. QCN yedeğini telefona yazdığımda orijinal IMEI'ler geri geldi, ama cihaz hat alamaz hale geldi. Yetkili Mi hesap ile telefonuma orijinal IMEI'lerini yazıp, telefonun hat almasını sağlamak mümkün müdür? Elimde sadece QCN yedeği var, EFS partition yedeği yok.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
7,247
6,137
113
35
Merhaba,

Sorunum şu:

Mi Max 3 telefonumda EFS yedeğini almadan, sadece QCN yedeğini aldıktan sonra, Mi Max 3'teki EFS partitionlarını sildim. QCN yedeğini telefona yazdığımda orijinal IMEI'ler geri geldi, ama cihaz hat alamaz hale geldi. Yetkili Mi hesap ile telefonuma orijinal IMEI'lerini yazıp, telefonun hat almasını sağlamak mümkün müdür? Elimde sadece QCN yedeği var, EFS partition yedeği yok.
Diğer konuda cevap yazdım.

adnanmirsad56

Aktif Üye
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
2,719
4,291
113
Merhaba,

Sorunum şu:

Benim bildiğim yetkili mi hesabi sadece yazilim yuklemek icin kullaniliyor. Sorununuz fatkli ama yazilim yuklenirse duzeledebilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt