Çözüldü Xioami Cihazlar Bootloader Unlock Sırasında Uzun Saatler Vermesinin Çözümü

baypinar35

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi cihazlarında Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz. Örneğin 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler. Bunu kısaltmanın veya direk açmanın bir yolu var.

Burada bulunan programı bilgisayara indirin ve kurun.

Açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi ÇİN yapın.

Daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın.

Telefona izin gelecek onay verin.

Program size iki resim cikaracak Mİ Device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin.

Daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak.

Sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak. Kendi recovery açılınca mi asistan yazana ses tuşları ile gelin ve power ile onay verin.

Sonra programda OK basın. 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın.

Sonra programdan unlock bootloader tıklayın.

Telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabınızı girin.

Sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek.

Genelde hemen açılıyor ama süre kısalacağı garantidir.

Sorun yaşayan arkadaşlar çakallara para yedirmeden evde kendi halldebilir.

Eğer kilit açılırsa herseyiniz silinir piyasada hemen açıyoruz bilmem ne diyen çakallar bu şekilde yapıyor sorun yaşayanlar deneyebilir

Teşekkürler arkadaşlar. İyi forumlar.

www.gsmturkey.net

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline koluna sağlık ustam ya bu bootloader için kimse bilgi vermiyor o kadar önemli hale geldi ne site ne telefoncu ne internette var kim bi paylaşım yapıyorsa hep not bootloader açık olacak kimse böyle açın demiyor ben vip olduğum siteden dahi bootloader için yardım edenim olmadı nedir bu boot o kadar gizli tutuluyor hayret

Ustam ben ne yaptıysam bu hatayı geçemedim cihaz redmi note 8 pro

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    35.8 KB · Görüntüleme: 244
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi cihazlarında Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz. Örneğin 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler. Bunu kısaltmanın veya direk açmanın bir yolu var.

Açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi ÇİN yapın.

Program size iki resim cikaracak Mİ Device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin.

Daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak.

Sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak. Kendi recovery açılınca mi asistan yazana ses tuşları ile gelin ve power ile onay verin.

Sonra programda OK basın. 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın.

Telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabınızı girin.

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek.

Eğer kilit açılırsa herseyiniz silinir piyasada hemen açıyoruz bilmem ne diyen çakallar bu şekilde yapıyor sorun yaşayanlar deneyebilir

www.gsmturkey.net
Kral mi10 cihazı bunla açmaya çalıştım bu üç haftadır bir hafta süre veriyor sürekli

www.gsmturkey.net
Üstad dediğin gibi olmadı başka bir yolu varmı

Bu araç mtk cihazlarda işe yaramıyor maalesef.Quallcom işlemcili cihazınızın süresini kısaltır.
Peki yardımcı olabilirmisiniz bir cok yöntem denedim fakat bir sonuç alamadım öner eviniz bir sistem 57 gün süre verdi bende biraz saplantı rahatsızlığı varda?

Bootloader açmak için sim kart şebekesi istiyor cihaz yurtdışı olduğu için görüşmeye kapandı.bootloaderi sim Kart şebekesi olmadan nasıl açabiliriz

not 8 proda işe yaramıyor mi hesabını eklemiş olsanda hiç bişekilde not8 pro olmuyo snpdragon işlemcilerde işe yarıyo

not 8 proda işe yaramıyor mi hesabını eklemiş olsanda hiç bişekilde not8 pro olmuyo snpdragon işlemcilerde işe yarıyo
Evet bende çoğu zaman denedin malasef sonuç alamadım. Ama şöyle birşey yapabilirsiniz. Uzun süre verdikten sonra IMEI repair işlemi yapıp aynı mi hesabı ile Orginal yazılım üzerinde yani yazılımı değiştirmeden IMEI Repair işlemi yapıp süreyi devam ettirip dolduğu zaman unlock yapabilirsiniz. Ben kendi cihazına öyle yapmıştım.

beyler artık bu program iş yapmıyor. Güncelleme henüz çıkmamış. Başka bir yöntem bilen varmı arkadaşlar..

beyler artık bu program iş yapmıyor. Güncelleme henüz çıkmamış. Başka bir yöntem bilen varmı arkadaşlar..
Kapattılar sitesini ama son sürüm mi unlock Tool hemen açıyor. Uzun süreler vermiyor.​

Geri
Üst Alt