Tavsiye Xioami IMEI Repair Hangi Box Önerirsiniz

3 Ara 2018
458
137
43
Arkadaşlar bu xioami de İmei repair için hangi box iyidir ve nasıl kullanılır box ile nasıl atılır bu konular hakkında bilgi verebilecek birileri var mı? (bootloader kilidini açmadan İmei repair)

adnanmirsad56

Aktif Üye
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
4,794
6,928
113
Her modeli ayri ayri boxlar destekliyor denilebilir. Umt ve bst genelde iş görüyor

3 Ara 2018
458
137
43
Peki kullanımı nasıl, yani telefonun arkasını açıp test point yaptıktan sonra repair işlemini yapabiliyor muyuz ? Bilginiz var mı bu konuda

8 Ara 2018
345
126
43
bst ve umt var bende ama umt daha iyi bst değişik bi kullanımı var repair için ise umt daha iyi partition silme işine yarıyor gerine kalanı zaten normal qpst dende yapabilirsin

20 Eki 2018
67
30
18
bst ve umt var bende ama umt daha iyi bst değişik bi kullanımı var repair için ise umt daha iyi partition silme işine yarıyor gerine kalanı zaten normal qpst dende yapabilirsin
kardeşim redmi 5 plus var 4/64 lük. miui 10 global kararlı sürüm yüklü. MEE7 buna repair olur mu? olursa yine aynı yöntemle yapılabilir mi? yani
partitions silme olayı ve qcn restore olayı bunda da uygulanır mı? cevabını bekliyorum inşaallah

14 Ara 2018
6
5
3
bootloader kilitli ise diag port açmadan imei tamiri yapamazsınız benimki gibi bl locked imei null ve diag mode çalışmıyorsa bootloader kesinlikle açılmalı.

kensopoy

Yeni Üye
24 Şub 2019
10
4
3
arkadaşlar aliexpresten UMT almayı düşünüyorum bilen arkadaşlarımın tavsiyesi önemli box mu? dongle mı? xiaomi serisine note5 note 6 gibi plaka tamiri yapmayı düşünüyorum. Fakat UMT PRO /UMT 2/ NCK / AVENGER gibi 2 si bir arada olduğunuda gördüm.

Aliexpreste 350 TL gibi bir fiyata. hangisini almalıyım? UMT ve avenger iş görür diyorlar. Nck da 1 seneden sonra ödeme yapman gerekiyor diyorlar.

8 Ara 2018
51
13
8
Arkadaşlar bu xioami de İmei repair için hangi box iyidir ve nasıl kullanılır box ile nasıl atılır bu konular hakkında bilgi verebilecek birileri var mı? (bootloader kilidini açmadan İmei repair)
Bende suan sadece xiaomi cihaz satışım var diye suan sadece umt kullanıyorum ama repair konusunda free olarak islem yapılıyor

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
11,435
9,898
113
35
arkadaşlar aliexpresten UMT almayı düşünüyorum bilen arkadaşlarımın tavsiyesi önemli box mu? dongle mı? xiaomi serisine note5 note 6 gibi plaka tamiri yapmayı düşünüyorum. Fakat UMT PRO /UMT 2/ NCK / AVENGER gibi 2 si bir arada olduğunuda gördüm.

Aliexpreste 350 TL gibi bir fiyata. hangisini almalıyım? UMT ve avenger iş görür diyorlar. Nck da 1 seneden sonra ödeme yapman gerekiyor diyorlar.
Box satışımız vardır. Box sattıktan sonrada site olarak yardımcı oluyoruz.

Satılık - GSM Turkey Güvencesi ile iCloud, Jtag, Unlock, Kredi Satışı, Box Satışı

Üst Alt