Çözüldü Xioami Mi 6 Sagit IMEI Repair İşlemi

WriteDual İle yazin Ardindan WriteDual İle Yazdiginiz İmeiyi qnc İle Editleyip Yazinız.
burada ne demek istenildigini anlamadım.
hangi programla yapıyoruz
Aslında Qnc Editlemeye Gerek Yokta Genede Kesin İşlem Olsun Diye Yazdim.

Öncelikle Elinizde UMT Dongle Olmasi Gerekir

Oluşabilicek Sorunlardan Ben Ve GsmTurkey Ailesi Sorumlu Değildir.

Bootloader Açık Olmasına Gerek Yoktur.

Tarafimca Denenmiştir.

Oncelikle EngRom Yüklüyoruz

Eng Rom LINK

[Gizli içerik][Gizli içerik]

Qnc Yedek Alınız Umt Den Reset Efs Yapin WriteDual İle yazin Ardindan WriteDual İle Yazdiginiz İmeiyi qnc İle Editleyip Yaziniz Ardinda Stock Rom Yükleyin

StockRom LINK

Burdan Burdan V11.0.3.0.PCAMIXM Bunu indirin :) Yükleyin Edl Modda Yükleyin

Geçmiş Olsun :)

Yapamadiginiz Yerde Konu Altından Yardımcı Olurum.
Hocam ENG romu hangi programla yükleyeceğim mi flash tool bootloader unlock olmadığı için hata veriyor?

Öncelikle Elinizde UMT Dongle Olmasi Gerekir

Oluşabilicek Sorunlardan Ben Ve GsmTurkey Ailesi Sorumlu Değildir.

Bootloader Açık Olmasına Gerek Yoktur.

Tarafimca Denenmiştir.

Oncelikle EngRom Yüklüyoruz

Eng Rom LINK

[Gizli içerik][Gizli içerik]

Qnc Yedek Alınız Umt Den Reset Efs Yapin WriteDual İle yazin Ardindan WriteDual İle Yazdiginiz İmeiyi qnc İle Editleyip Yaziniz Ardinda Stock Rom Yükleyin

StockRom LINK

Burdan Burdan V11.0.3.0.PCAMIXM Bunu indirin :) Yükleyin Edl Modda Yükleyin

Geçmiş Olsun :)

Yapamadiginiz Yerde Konu Altından Yardımcı Olurum.
Kolay gelsin buradaki yöntemle cihaz unlock olduğu halde eng rom yükleyemedim. Fakat twrp + root yapıp qcn yedekledikten sonra writedual ile yazdım. Fakat editlediğim qcni qpst ile geri yüklerken "Received an invalid command from the phone." hatası alıyorum.

Kolay gelsin buradaki yöntemle cihaz unlock olduğu halde eng rom yükleyemedim. Fakat twrp + root yapıp qcn yedekledikten sonra writedual ile yazdım. Fakat editlediğim qcni qpst ile geri yüklerken "Received an invalid command from the phone." hatası alıyorum.
Konuda Belirttigim Gibi
Edl Modda Umt Dongle Qcfire İle Yüklenecek Eng Rom 2kincisine Gelirsek Unlock İle Yapılan
işlem Vipte Mevcut Konuyu Görmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekli.

Konuda Belirttigim Gibi
Edl Modda Umt Dongle Qcfire İle Yüklenecek Eng Rom 2kincisine Gelirsek Unlock İle Yapılan
işlem Vipte Mevcut Konuyu Görmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekli.
Hocam ben twrp + root + qcn yedek + write dual hepsini yaptım numaralar görünüyor. qcni editledim ama geri yüklerken hata alıyorum. bu durum için vip üyelik istiyorsanız sağolun.

Hocam ben twrp + root + qcn yedek + write dual hepsini yaptım numaralar görünüyor. qcni editledim ama geri yüklerken hata alıyorum. bu durum için vip üyelik istiyorsanız sağolun.
qcn masaüstüne alıp dene bide

efs silmediniz diye veriyor bu hatayı sanirim efs silmeniz gerekli

qcn masaüstünde hocam orjinal qcni aldım masaüstüne. masaüstünde editledim qpst de qualcomm portu görüyorum ama restore ettiğimde no device yazıyor. sanki cihaz yokmuş gibi.
Sürücü İmzasını Devre dısı Bırakın aygıt yoneticisine Bakın Driver sağlammı
veya resim atin.

Rica Ederiz İyi Forumlar.
Üstat selamlar. QC Fire ile nasıl yüklenecek bu rom anlatırmısın EDL moda test poin yapıp düşürüyorum sonrası nedir? Hangi başlıktan yüklemek gerek.

1602585214971.png

Bu eng yazılımı yüklerken cihaz qualcom modunda kalıyor. Deneyen varmı bu yazılımı

Geri
Üst Alt