• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet

Çözüldü Xioami Mi 8 SE Fastboot'ta Kaldı

Nurulika

Aktif Üye
VIP Üye
Merhaba arkadaşlar sorun şu cihaza twrp yükledim cihaz fastbootta kaldı ne yaptıysam(bir sürü twrp denedim) işe yaramadı
Çözümü şöyle : öncelikle cihaza orjinal yazılımını mi flash ile fastboottan atıyoruz(çince ve ingilizce dil) Mi 8 SE 10.2.3
NOT:Kesinlikle atarken Clean and lock un işaretini kaldırıp CLEAN ALL ı seçin

sonrasında fastboot u açın şu twrp yi yükleyin Mi 8 Se Twrp (bir çok twrp yükledim işe yaramadı şu twrp yaradı)

Twrp açıldıktan sonra wipe-format data yapın sonrasında hafızayı görmezse reboot recovery yapın
Sonrasında Mİ 8 Se 10.0.1 Eu rom Yazılımını yükleyin Cihaz açılacaktır hayırlı olsun :)

Linkler yenilendi

Son düzenleme:

Nuri92

Aktif Üye
lazim olur eline sağlık

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Eline saglik guzel anlatim olmuş

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mucahiteh

Yeni Üye
hocam mi flashı nasıl kullanıcağız onuda yazsaydın keşke

limusss

Üye
hocam hepsini yaptım hepsi oldu ama twrp depolamayı görmeyince reboot recovry yaptım fakat bidaha twrpye girmedi?
cihazin boot kilidi acikmi açıksa twrp atabilirsin onun icin minimal adb fastboot indir onun icine yap twrp dosyasının adinin recovery yap yüklerkende
fastboot flash recovery recovery.img
yap atarsin

Mucahiteh

Yeni Üye
cihazin boot kilidi acikmi açıksa twrp atabilirsin onun icin minimal adb fastboot indir onun icine yap twrp dosyasının adinin recovery yap yüklerkende
fastboot flash recovery recovery.img
yap atarsin
farklı kaynaklardan araştırıp yaptım hocam çok saol başta sizin konunuz ele alınarak tekrardan teşekkürler.

alpkaankrdmn

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar sorun şu cihaza twrp yükledim cihaz fastbootta kaldı ne yaptıysam(bir sürü twrp denedim) işe yaramadı
Çözümü şöyle : öncelikle cihaza orjinal yazılımını mi flash ile fastboottan atıyoruz(çince ve ingilizce dil) Mi 8 SE 10.2.3

sonrasında fastboot u açın şu twrp yi yükleyin Mi 8 SE twrp 3.2.3-1217 (bir çok twrp yükledim işe yaramadı şu twrp yaradı)

Twrp açıldıktan sonra wipe-format data yapın sonrasında hafızayı görmezse reboot recovery yapın
Sonrasında Mİ 8 Se 10.0.1 Eu rom Yazılımını yükleyin Cihaz açılacaktır hayırlı olsun :)
Aynı Sorun başıma geldi.. Burdaki TWRP yi yükledim TWRP açılmıyor başka twrp yükleyince Sürekli Fastbootta kalıyor Yardımcı olurmusunuz ?

Nurulika

Aktif Üye
VIP Üye
Aynı Sorun başıma geldi.. Burdaki TWRP yi yükledim TWRP açılmıyor başka twrp yükleyince Sürekli Fastbootta kalıyor Yardımcı olurmusunuz ?
Ve öncelikle twrp yi recovery etmek değil boot etmek olmalı yani fastboot flash recovery recovery.img değil fastboot boot recovery.img yapın

balthazar25

Yeni Üye

sonrasında fastboot u açın şu twrp yi yükleyin Mi 8 SE twrp 3.2.3-1217 (bir çok twrp yükledim işe yaramadı şu twrp yaradı)

balthazar25

Yeni Üye
hocam allah razı olsun 3 gündür arıyodum çözümü kafayı yiyecektim sağolun yaptım sayenizde

alpkaankrdmn

Yeni Üye
Hocam Suan Farklı Sürüm China Rom ve TWRP ile deniyorum... Yapamazsam Yardımcı olma ihtimaliniz varmı ?