Çözüldü Xioami Mi 8 SE Fastboot'ta Kaldı

Nurulika

Genel Moderator
Mi 8 SE EU ROM ATTIKTAN SONRA YA DA FARKLI BİR ŞEKİLDE FASTBOOTTA KALIYORSA

Çözüm :

öncelikle cihaza orjinal yazılımını mi flash ile fastboottan atıyoruz(çince ve ingilizce dil)
Mi 8 SE 10.2.3
Yazılım inmezse
M 8 SE 10.2.3 Yazılım

Şu yazılımı indirmeyi deneyin

Fastboottan Mi flash ile yazılım atma Videosu

NOT:Kesinlikle atarken Clean and lock un işaretini kaldırıp CLEAN ALL ı seçin

sonrasında cihazı fastboota alın ve şu twrp yi yükleyin
Mi 8 Se Twrp

Twrp yükleme yöntemi :
Googleye girip minimal adb fastboot yazıp adb dosyasını indirin ve kurun
Twrp dosyasını C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot klasörünün içinde atın ve twrp dosyasının ismini twrp.img olarak değiştirin
Cihazı alın fastboota ve şu kodları yazın
fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img
Cihaz twrp de açılacaktır

Twrp açıldıktan sonra wipe-format data yapın sonrasında hafızayı görmezse Cihazı twrp den çıkartıp yeniden twrp ye alın
Sonrasında Mİ 8 Se 10.0.1 Eu rom Yazılımını yükleyin Cihaz açılacaktır hayırlı olsun :)

NOT : Konuda verilen dosyalar dışında dosyalar kullanmayın konudaki dosyalarla işlem yaparsanız sorununuz çözülecektir

Linkler yenilendi

Son düzenleme:
lazim olur eline sağlık

Eline saglik guzel anlatim olmuş

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam mi flashı nasıl kullanıcağız onuda yazsaydın keşke

hocam hepsini yaptım hepsi oldu ama twrp depolamayı görmeyince reboot recovry yaptım fakat bidaha twrpye girmedi?
cihazin boot kilidi acikmi açıksa twrp atabilirsin onun icin minimal adb fastboot indir onun icine yap twrp dosyasının adinin recovery yap yüklerkende
fastboot flash recovery recovery.img
yap atarsin

cihazin boot kilidi acikmi açıksa twrp atabilirsin onun icin minimal adb fastboot indir onun icine yap twrp dosyasının adinin recovery yap yüklerkende
fastboot flash recovery recovery.img
yap atarsin
farklı kaynaklardan araştırıp yaptım hocam çok saol başta sizin konunuz ele alınarak tekrardan teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar sorun şu cihaza twrp yükledim cihaz fastbootta kaldı ne yaptıysam(bir sürü twrp denedim) işe yaramadı
Çözümü şöyle : öncelikle cihaza orjinal yazılımını mi flash ile fastboottan atıyoruz(çince ve ingilizce dil) Mi 8 SE 10.2.3

sonrasında fastboot u açın şu twrp yi yükleyin Mi 8 SE twrp 3.2.3-1217 (bir çok twrp yükledim işe yaramadı şu twrp yaradı)

Twrp açıldıktan sonra wipe-format data yapın sonrasında hafızayı görmezse reboot recovery yapın
Sonrasında Mİ 8 Se 10.0.1 Eu rom Yazılımını yükleyin Cihaz açılacaktır hayırlı olsun :)
Aynı Sorun başıma geldi.. Burdaki TWRP yi yükledim TWRP açılmıyor başka twrp yükleyince Sürekli Fastbootta kalıyor Yardımcı olurmusunuz ?

Aynı Sorun başıma geldi.. Burdaki TWRP yi yükledim TWRP açılmıyor başka twrp yükleyince Sürekli Fastbootta kalıyor Yardımcı olurmusunuz ?
Ve öncelikle twrp yi recovery etmek değil boot etmek olmalı yani fastboot flash recovery recovery.img değil fastboot boot recovery.img yapın

Merhaba arkadaşlar sorun şu cihaza twrp yükledim cihaz fastbootta kaldı ne yaptıysam(bir sürü twrp denedim) işe yaramadı
Çözümü şöyle : öncelikle cihaza orjinal yazılımını mi flash ile fastboottan atıyoruz(çince ve ingilizce dil) Mi 8 SE 10.2.3

sonrasında fastboot u açın şu twrp yi yükleyin Mi 8 SE twrp 3.2.3-1217 (bir çok twrp yükledim işe yaramadı şu twrp yaradı)

Twrp açıldıktan sonra wipe-format data yapın sonrasında hafızayı görmezse reboot recovery yapın

hocam allah razı olsun 3 gündür arıyodum çözümü kafayı yiyecektim sağolun yaptım sayenizde

Hocam Suan Farklı Sürüm China Rom ve TWRP ile deniyorum... Yapamazsam Yardımcı olma ihtimaliniz varmı ?

Geri
Üst Alt