Yardım Xıoamı Mi 9T Davinci IMEI Repair İşlemi

Foxin

Üye
Arkadaşlar internetteki anlatımları dinliyorum lakin olmuyor.
aygıt yöneticisinden falan da bakıyorum Mi9T cihazı adb interface e dönüşüyor cmd kısmında da port yazıyor fakat qpst görmüyor. driver ekle kaldır yaptım kaç kere yine görmüyor :(

Miui 12 miroom kullanmaktayım bununla mı alakalı ? şuan şebeke yok acil halletmem lazım da.

Arkadaşlar internetteki anlatımları dinliyorum lakin olmuyor.
aygıt yöneticisinden falan da bakıyoru Mi9T cihazı adb interface e dönüşüyor cmd kısmında da port yazıyor fakat qpst görmüyor.

Miui 12 miroom kullanmaktayım bununla mı alakalı ? şuan şebeke yok acil halletmem lazım da.
Android 10 Sürümü Oldugundan Dolayı Android 9a Düsürüp Deneyin.

hocam aygıtlar da HS-USB DIAG gözüktüğü halde neden qpst görmüyor anlamıyorum kafayı yiyeceğim :) miui10 android 9 a düştüm. eu rom kurdum

Adsız.png

ben de aynı sorundan muzdaripim. mi9t de bir türlü diag port u açamıyorum. sürücüleri defalarca kaldırıp yeniden yükledim. her şey tamam ama olmuyor. şebeke 2 g de idare ediyorum. 4.5 g yok. siz açabildiniz mi?

ben de aynı sorundan muzdaripim. mi9t de bir türlü diag port u açamıyorum. sürücüleri defalarca kaldırıp yeniden yükledim. her şey tamam ama olmuyor. şebeke 2 g de idare ediyorum. 4.5 g yok. siz açabildiniz mi?
Qcn kaynaklı sorun oluşmuştur

İlginç, cihazdan cihaza değişiyor sanırım. Ben kendi telefonumda andorid 10 miui 12 de repair işlemi yaptım fakat arkadaşımın telefonunda diag portu açılmamıştı.

İlginç, cihazdan cihaza değişiyor sanırım. Ben kendi telefonumda andorid 10 miui 12 de repair işlemi yaptım fakat arkadaşımın telefonunda diag portu açılmamıştı.
Merhaba... işlemleri sırasıyla nasıl yaptığınızı anlatırsanız bizlerde faydalanalım. Ben herşeyi yaptım imei de geldi ama şebeke gelmedi bende efs yedeğinden yeniden eski haline getirdim. Belki sizin yaptığınız işlemleri adım adım yaparsam olur şimdiden teşekkürler...

Buradan aldığım bir anlatımla yapıyorum. Halihazırda masik yüklü. Recovery olarak hem twrp de de şu an yüklü olan orangefox ta da sıkıntı olmadı. Hafta sonu çift imei için tekrar bir deneme yaptım. Belki rom kaynaklıdır bilemiyorum.

Geri
Üst Alt