Xioami Mi 9T MİUİ 11 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan hory7221
  • Başlangıç tarihi
xiaomi mi9t miui11 repair imei yapabilen varmı qcn dosyaları var miui 11 den düşürünce cihaz çöküyor hiç açılmıyor tepki yok cihazda direkt miui11 üzerinden yazabilen varmı ?
Miui sürüm farketmez islemler aynı. Ben Mi9 ve note 7 yaptım miui 11 de

Mi9t imei repair miui11 eu romda şebeke alabiliyormusunuz

partitionlar sdf1 sdf5 sdf6 değil mi? bende sıkıntı nedir anlamadım eu romda problem çıkardı repair tmm şebeke yok :(

ENG rom üzerinden imei tamiri yaparak ufi box ile fastbootta miui11 yüklüyorum. sorunsuz çalışıyor.Üstelik Bootloader kilidi kapali bir şekilde.

hangi romda hangi twrp.Rom twrp yi kabul ediyor bu sefer magisk yükledikten sonra recovery e düşüyor yok mu yolu

Arkadaşlar manuel repair yapıyorum sim 1 i siliyorum sim2 yazıyorum imei repair başarılı fakat şebeke neden gelmiyor miui global 10.3 rom var üzerinde miui 11 romla da aynı şey oldu nerede yanlış yapıyorum.İlk defa da yapmıyorum çok garip :(

Arkadaşlar manuel repair yapıyorum sim 1 i siliyorum sim2 yazıyorum imei repair başarılı fakat şebeke neden gelmiyor miui global 10.3 rom var üzerinde miui 11 romla da aynı şey oldu nerede yanlış yapıyorum.İlk defa da yapmıyorum çok garip :(
şebekenin gelmemesi yanlış qcn olabilir ben not5 pro mi5 plasta yaşadım aynı sorunu başka qcn at olursa bizede söyle inşaallah

şebekenin gelmemesi yanlış qcn olabilir ben not5 pro mi5 plasta yaşadım aynı sorunu başka qcn at olursa bizede söyle inşaallah
Yanlış qcn değil.Hazırda kullandım olmuyor.Yalnız qpst ile yazmadan önce qfil ile yazmak mı gerekiyor ben onu yapmıyorum..Mi9 note 8 ve 7 lerde direk qpst den yazınca şebeke veriyordu

Yanlış qcn değil.Hazırda kullandım olmuyor.Yalnız qpst ile yazmadan önce qfil ile yazmak mı gerekiyor ben onu yapmıyorum..Mi9 note 8 ve 7 lerde direk qpst den yazınca şebeke veriyordu
Umt varmı

sen herattığın qcn olamaya biliyor qcn bozuktur yada uyuşmuyor mi9 t yazabilir

not 8 bootloader açmadan yapabiliyormusun yapan varmış

Geri
Üst Alt