Yardım Xioami Mİ 9T NV Data is Corrupted Hatası

Kimseyi kendimize muhtac birakmiyoruz. Zorla da tutmuyoruz burada

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kimseyi kendimize muhtac birakmiyoruz. Zorla da tutmuyoruz burada

sözüm sizlere değildi hocam, bu osmanbey adlı arkadaş yaşadığı sorunu bizle ortak fikir yürüterek çözdü ama aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olmadı bence kötü bir davranıştı bu, yinede istediği gibi davranmakta özgür tabiki.

sözüm sizlere değildi hocam, bu osmanbey adlı arkadaş yaşadığı sorunu bizle ortak fikir yürüterek çözdü ama aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olmadı bence kötü bir davranıştı bu, yinede istediği gibi davranmakta özgür tabiki.
Anlaşıldı şimdi aciklama icin tesekkurler.
O uye cok bencil çıktı

Beniim cihazda mi9t imei atarken yanlış qcn attım yeniden başlatıgımda recovery ekranına attı ordan system rebot dedim yine aynı yere attı sonra rom attım oem kilidim acıktı geri kaapanmış galıba twrp de gitti kendi orijinal twrpsi var twrp yuklemeye calıştıgımda Flashing is not allowed in Lock State bu hatayı alıyorum lutfen yardım edermisiniz

Beniim cihazda mi9t imei atarken yanlış qcn attım yeniden başlatıgımda recovery ekranına attı ordan system rebot dedim yine aynı yere attı sonra rom attım oem kilidim acıktı geri kaapanmış galıba twrp de gitti kendi orijinal twrpsi var twrp yuklemeye calıştıgımda Flashing is not allowed in Lock State bu hatayı alıyorum lutfen yardım edermisiniz
Merhaba hocam, cihazınızın boot loader kilidini aktif etmişsiniz.. Buna bağlı olarak yükleme yapamıyorsunuz. Cihazınıza test point yaparak ufi box ile işlem yapılması lazım. Eğer elinizde program mevcut değilse site yukarısında ki numaralardan mesaj vasıtası ile site yöneticilerimize ulaşım sağlayarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt