Yardım Xioami Mi A3 IMEI Repair Sonrası Garip Hata

iloveyou

Üye
Xioami Mi A3 İşlem sonrası sim 1 işlem yapılıyor sim 2 0 oluyor ama şebeke gidip geliyor bazı bölgelerde çekiyor arama yapıor 4.5g geliyor fakat bazende hiç sinyal yok

dolayısıyla ne gibi işlem yaparsam düzelir.

Bu arada cihaza miui 12 yazılımıd yükleyince imei alınmıyor diyor fakat arama ve şebeke geliyor :D

Xioami Mi A3 İşlem sonrası sim 1 işlem yapılıyor sim 2 0 oluyor ama şebeke gidip geliyor bazı bölgelerde çekiyor arama yapıor 4.5g geliyor fakat bazende hiç sinyal yok

Bu arada cihaza miui 12 yazılımıd yükleyince imei alınmıyor diyor fakat arama ve şebeke geliyor :D
Qfil ile restore edip qpst ile restore edip yaptınızmı ?

qcn ile alakalı bir sıkıntı başka qcn ile işlemleri baştan yap

@Nurulika sana ulaşabileceğim bir platform varmı birkaç soru sormam gerekiyor QCN ile ilgili

buradan yazın cevap veririm ben
bu arada android 10 varsa a3 de qcn çekip yazmaz android 9a düşürmen gerekiyor
yazıyor onuda denedım de zaten bnde işlemi android 9 da yapıyorum fakat guncelleme gelıor ota açık oldugu için dolayısıyla güncellemede yapıyor

Geri
Üst Alt