Yardım Xioami Mi Note 10 Şebeke Problemi

kadirovic

Üye
Arkadaşlar bu konuda pek bilgim yok telefon spotçudan alınma 0 telefon.Telefonun şebekesi gidiyor sürekli arayan kapalı gösteriyor şebeke işareti var mobil veri işareti de var ama internete girmiyor.Telefon spot cihaz olduğu için ne gibi bir işlem uygulayabilirim?

aynı sorun bende de var şu anda . çoğu arkadaş imei işlemi düzgün yapılmamıştır dedi fakat alakası yok çok kişi uğraştı yardımcı oldu sorun çözülmedi henüz

aynı sorun bende de var şu anda . çoğu arkadaş imei işlemi düzgün yapılmamıştır dedi fakat alakası yok çok kişi uğraştı yardımcı oldu sorun çözülmedi henüz
Arkadaşlar bu konuda pek bilgim yok telefon spotçudan alınma 0 telefon.Telefonun şebekesi gidiyor sürekli arayan kapalı gösteriyor şebeke işareti var mobil veri işareti de var ama internete girmiyor.Telefon spot cihaz olduğu için ne gibi bir işlem uygulayabilirim?
qcnyi qpst ile yaz ama editlenmemiş olanı yaz sorun düzelir...

evet üzerine yaz imeili silinmez rahat ol şebeke gelecektir ama qpst kullan
hocam dediğin gibi yaptım fakat direk twrp ye atıyor telefon açılmıyor. bende orjinal efs yedeğine geri döndüm. şimdi stock rom yükledim sıfırdan işlemlere devam edeceğim fakat düzelir mi bilmiyorum

olmazsa başka bir telefondan alınan qcn ile tekrar dene yazılımsal sorunu varsa kesin çözülür

olmazsa başka bir telefondan alınan qcn ile tekrar dene yazılımsal sorunu varsa kesin çözülür
onuda denedik fakat olmadı kesin yazılımsal bir şey var çünkü repair işlemi yapmadan önce hiç böyle bir şeyi yoktu.

Türk telekom hattı dışındaki hatlarda yaşıyorum bu problemi.Çözüm olarak hard reset attım ve türk telekom hattını kullanmaya başladım.

Geri
Üst Alt