• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 
    (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsm_Turkey

• Sayın Ziyaretçi Lütfen ''Teşekkürler'' vb. yorumlar yapmayınız. Konunun altındaki ''Beğen'' butonuna basmanız, teşekkür etmeniz için yeterli.

Yardım Xioami Mi Note 3 Jason Logoda Kalıyor

sofiadem

Yeni Üye
Üye
selamaleyküm hayırlı işler herkese xioami mi note 3 (jason) logoda kalıyor tr tools ,chimera ,miflash,Qfil ile global rom ,çin rom ve repair rom denedim edl mode ile. Hep hata alıyorum eror veriyor.BL kapalı nedir bunun ilacı.tecrübe eden varmı arkadaşlar

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
selamaleyküm hayırlı işler herkese xioami mi note 3 (jason) logoda kalıyor tr tools ,chimera ,miflash,Qfil ile global rom ,çin rom ve repair rom denedim edl mode ile. Hep hata alıyorum eror veriyor.BL kapalı nedir bunun ilacı.tecrübe eden varmı arkadaşlar
Cihaz nasıl bu hale gelmiş?

sofiadem

Yeni Üye
Üye
müşterinin demesiyle elinde kurcalarken cihaz reset atmış açılınca logoda kalmış.cihaz kayıtlı x işlemi yapılmamış

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
müşterinin demesiyle elinde kurcalarken cihaz reset atmış açılınca logoda kalmış.cihaz kayıtlı x işlemi yapılmamış
Müşteriler genelde durumu kurtarmak için böyle şeyler söyleyebilir. Ama büyük ihtimalle cihazda donanımsal sorun var.

Üst Alt