Çözüldü Xioami Mi Play Hard Brick

• Konbuyu başlatan tarik2634
  • Başlangıç tarihi
Yanlış anlamadıysam 6 ay tüm cihazlar dahil yetkili hesap? Gayet mantıklı bir alışverişe benziyor. Bizde alalım fiyat ve iletişim veremez misiniz?
Hocam ben öyle bir şey taahhüt etmedim etmem bana satan Ukraynalı kadın sadece 1 cihaz için kullanılır dedi ama ben 7 cihaz açtım açmaya devam ediyorum Tüm cihazlar demiyelim lütfen bu olay ya benim şansıma denk geldi veya kendi hataları

Benim probleme de bi çözüm bulsak ya hocam bi el atsanız

Hiç açılmıyor USB İle bağlayınca QDLoader 9008 olarak görünüyor
bunun yetkii hesabı ile ne alakası var onu anlamadım. COM-PORT gözüküyorsa zaten Mi Flash yazılımları ile düzeltebilirsiniz.Yetkili hesabı yeni nesil MTK işlemcisi cihazlarda isteniyor. aldığın hata mesajı ekran alıntısı gönderir misin ?

bunun yetkii hesabı ile ne alakası var onu anlamadım. COM-PORT gözüküyorsa zaten Mi Flash yazılımları ile düzeltebilirsiniz.Yetkili hesabı yeni nesil MTK işlemcisi cihazlarda isteniyor. aldığın hata mesajı ekran alıntısı gönderir misin ?
Capture.PNG

Flash dediğim zaman mi heasabı giriş açılıyor. Hesabı giriyorum yetkisiz hesap hatası veriyor

Yetkili hesabınız varsa yardımcı olabilir misiniz

Konu çözüldü öncelikle elimde açılmayan başka telefonlarda vardı.hepsini yetkili hesap satın alıp tüm hard brick cihazları açtım. Görüntüler paylaşacağım forum adminleri çözüldü olarak işaretlerse sevinirim. Ayrıca bilmeniz gerekli Sp Flash Tool hiçbir şekilde Xioami cihazlara yetkili hesap olmadan yazılım izni vermiyor
abi yetkili hesabim yok yardim ede bilirmisin lutfen cok acil whatsapp numaram bu +99********

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt