Yardım Xioami Note 6 Pro Samsung Çipli Cihaz IMEI Repair Olmuyor

s.aleyküm abiler redmi note 6 pro cihazların bazıları samsung micron olan çipli bunlar repair olmuyor umt efs silmiyor nasıl yapabilirim

bootloader kilidini açıp imei repair yapman gerekiyor

sadece hynix modelimi efs silmeye izin veriyor

ustalar aynı sorunu bende yaşıyorum bootloader kaldırmadan efs silmenin başka yolu yokmudur yada box falan

şuan elimde bu sorundan dolayı bir sürü cihaz sırada bekliyor
hocam miui 9 ise çip farketmez yaparsınız ama miui 10 ise hynix ve unknown(galiba) yı yapar umt ,yetkili hesap ile sürüm düşürün öyle deneyin

usta bende hydra var ama oda okumuyor

aldım abi sırf bu note 6 efs sıfırlamak için ama oda yapamadı mecbur bootloader kırmak için bekleyecez

şuan elimde bu sorundan dolayı bir sürü cihaz sırada bekliyor
O sırada bekleyen cihazların eğer aktif kullanılmıyorsa, zamanı geldiğinde kilidi açmakta zorlanacaksın muhtemelen. "Cihaz belirtilen süre içerisinde kullanılmadı" gibi bir saçmalık yaşayabilirsin. Çünkü aynısını yaşadım. Çözümü eski bir unlock tool. 2.2.406.5 versiyon tavsiyemdir

O sırada bekleyen cihazların eğer aktif kullanılmıyorsa, zamanı geldiğinde kilidi açmakta zorlanacaksın muhtemelen. "Cihaz belirtilen süre içerisinde kullanılmadı" gibi bir saçmalık yaşayabilirsin. Çünkü aynısını yaşadım. Çözümü eski bir unlock tool. 2.2.406.5 versiyon tavsiyemdir
hocam açık konuşayım ben toptancilara çalışıyorum. misal önüme 20 tane 6pro indiriyorlar plaka yaz diyorlar ama cihazlarin hepsi hemen efs silinmiyir tek sorun bu. yokmu fikir verecek bi ustadimiz

usta biliyorsan yolunu anlat yapalım. bu durumdan dolayı mağduriyet yaşıyoruz

umt bst hydra uat chimera hepsi var bende ama yapmıyor tek çözüm bootloader kaldırmak

usta biliyorsan yolunu anlat yapalım. bu durumdan dolayı mağduriyet yaşıyoruz
Valla usta bende sizin gibiyim. Partition sifirlamadan bahsediyorsan edl test point tek yolu o da izin verirse. İzin vermezse bl kilidi açılacak 1 yada 2 hafta bekleyeceksin mecbur. Ha bu arada cihazın root olması gerekmiyor diag açılması için

Geri
Üst Alt