Çözüldü Xioami Pocophone X3 NFC IMEI Repair Without BOX Videolu Anlatım

videolu anlatım interntte konusu yoktu bi yanlışım olduysa affola herkese iyi çalışmalar
Videoda bölümleri silerken hata veriyor, bende de aynısı oldu, Hal böyle olunca ilk komuttan sonraki diğer bölüm silme komutlarını girmedim.

hata vermesine rağmen bölümler siliniyor mu?

Videoda bölümleri silerken hata veriyor, bende de aynısı oldu, Hal böyle olunca ilk komuttan sonraki diğer bölüm silme komutlarını girmedim.

Siliniyor. Komutları eksiksiz girdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız.

error yazısına takılmayın çaılışıyor

Merhaba Poco X2/Redmi K30 için geçerli midir acaba bahsettiğim telefon için bir türlü ücretsiz kaynak bulamadım şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Poco X2/Redmi K30 için geçerli midir acaba bahsettiğim telefon için bir türlü ücretsiz kaynak bulamadım şimdiden teşekkür ederim.

Hayır. Bu modelin yöntemi farklıdır, sakın aynı adimları izlemeyin.

Hayır. Bu modelin yöntemi farklıdır, sakın aynı adimları izlemeyin.
Cevap için teşekkür ederim hocam ücretsiz kaynak var mı peki bu konu hakkında araştırdım fakat bulamadım not olarak bundan önce Mi8SE Mi9SE Mi9T RedmiNote8PRO bu cihazlar için imei işlemi yapmışlığım var bunların herhangi birisinin işlemine benzer midir bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

ustalarım twrp yukledım wıpe yapıp magısk yukledım reboot dedıgımde poco yazısında kaldı ne yapabılırmı ?

sorunsuz bir şekilde hallettim.çok teşekkür ederim

Kardeş selamın aleyküm. Bu işlemlerden sonra 4.5g, 3g gibi sorunlar oluyor mu?

Hocam elinize emeğinize sağlık. Peki umt ile repair deneyen oldu mu acaba benim elime henüz bu cihazdan gelmedi ama merak ettim.

Arkadaşlar, ne yaptıysam yapayım qpst'de gözükmüyor. qfilde de aynı şekilde. port kaçta onu bulamıyorum. Aygıt yöneticisinde poco x3 nfc olarak gözüküyor. çözüm bulamadım. video için yinede teşekkür ederim.

merhaba
Xiaomi Poco X3 NFC telefona twrp kurdum ve daha sonra magisk yükledikten sonra cihaz açılışta kaldı. Uygun rom dosyasını buldum yükledim cihaz açıldı. Tekrar twrp magisk yükledim yedekleme yaptım ve daha sonra reset efs ve repair işlemleri yaptım herşey sağlam gözüküyor ancak hat takılı iken servis yok takılı değilken hizmet yok uyarısı almaktayım. bu işlemi farklı şekilde denedim olmadı. telefon 112 acil servisi dahi aramıyor sorun ne olabilir bilgisi olan var mıdır teşekkür ederim.

merhaba
Xiaomi Poco X3 NFC telefona twrp kurdum ve daha sonra magisk yükledikten sonra cihaz açılışta kaldı. Uygun rom dosyasını buldum yükledim cihaz açıldı. Tekrar twrp magisk yükledim yedekleme yaptım ve daha sonra reset efs ve repair işlemleri yaptım herşey sağlam gözüküyor ancak hat takılı iken servis yok takılı değilken hizmet yok uyarısı almaktayım. bu işlemi farklı şekilde denedim olmadı. telefon 112 acil servisi dahi aramıyor sorun ne olabilir bilgisi olan var mıdır teşekkür ederim.
Aynı sorun bende de var. Belirttiğiniz tüm işlemleri ben de yaptım ama qpst yedeği yüklenip telefon açıldığında şebeke gelmiyor. Yalnızca acil aramalar yazıyor şebeke kısmında. Somut bir çözüm bulamadım.

Aynı sorun bende de var. Belirttiğiniz tüm işlemleri ben de yaptım ama qpst yedeği yüklenip telefon açıldığında şebeke gelmiyor. Yalnızca acil aramalar yazıyor şebeke kısmında. Somut bir çözüm bulamadım.
Bendede aynı sorun var sonuç alan oldumu acaba

Geri
Üst Alt