Stock Rom Xioami Redmi Note 8 Bootloader Kapalı

selamın aleyküm herkese hayırlı haftalar redmi note 8 var bootoader kapalı eng rom attım açıp kapatıyor normal rom attım imeiler 0

selamın aleyküm herkese hayırlı haftalar redmi note 8 var bootoader kapalı eng rom attım açıp kapatıyor normal rom attım imeiler 0

ROM'u kapak söküp EDL modda yüklemeniz gerekiyor. ENG firmware yükleyince diag açabilirsiniz root olmadan. Repair yapıp yine EDL moddan Global stock rom flashlayın sorun düzelir.

ROM'u kapak söküp EDL modda yüklemeniz gerekiyor. ENG firmware yükleyince diag açabilirsiniz root olmadan. Repair yapıp yine EDL moddan Global stock rom flashlayın sorun düzelir.
işte romu atınca öyle oluyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

zaten edl modda eng romu attım ama cihaz sadece ışık yanıyor

işte romu atınca öyle oluyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

zaten edl modda eng romu attım ama cihaz sadece ışık yanıyor

Cihazınız Samsung chipli o zaman. Samsung chipli cihazlar yazılım sonrası susuyor. Çözüm dosyası bende mevcut değil ancak bu linkte çözüm dosyası mevcut. Parayla satın alınıyor diye biliyorum.

download

Forumumuzda uzaktan bağlantı ile sorun çözümü olabilir, mesaj atıp öğrenebilirsiniz.

552 812 07 24

Geri
Üst Alt