Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım konuda Xıoamı Redmi Note 9 Merlin 12.0.6 IMEI Repair İşlemi
Nasıl Yapılır Onu Analatcağım Bu İşlwmi Yapabilmeniiz İcin Elinizde DFT Pro Olması Lazım Bu Ücretli Aractır
12.0.6 IMEI Repair İşlemi İcin Gerekli Dosyalar Vıp Bölümünde
merlin.png

WhatsApp Image 2021-01-28 at 12.23.50.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-28 at 12.24.15.jpeg

Lütfen Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya Çözümünüz varsa yorum yapın.

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım konuda Xıoamı Redmi Note 9 Merlin 12.0.6 IMEI Repair İşlemi
Nasıl Yapılır Onu Analatcağım Bu İşlwmi Yapabilmeniiz İcin Elinizde DFT Pro Olması Lazım Bu Ücretli Aractır
12.0.6 IMEI Repair İşlemi İcin Gerekli Dosyalar Vıp Bölümünde
Ekli dosyayı görüntüle 14520

Ekli dosyayı görüntüle 14521
Ekli dosyayı görüntüle 14522
Lütfen Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya Çözümünüz varsa yorum yapın.
BL açık mı usta BL kapalı olmuyor diye biliyorum da

Huseyın hocam dft pro satın almak istiyorum nereye yazacagımı bılmedıgım için buraya yazdım özelden yazar mısınız bana

Ustam bir cihaz geldi 12.0.6 yüklüymüş bir yerde işlemler yapılmış 11.0.4 yüklenmiş ve repair yapılmış ama cihaz şu anda rastgele donmalar kasmalar vs. yapıyor buna tekrar 12.0.6 yüklersem sorun olur mu yada plaka uçar mı?

Ustam bir cihaz geldi 12.0.6 yüklüymüş bir yerde işlemler yapılmış 11.0.4 yüklenmiş ve repair yapılmış ama cihaz şu anda rastgele donmalar kasmalar vs. yapıyor buna tekrar 12.0.6 yüklersem sorun olur mu yada plaka uçar mı?
Bazılarında uçuyor. Denemek lazım.

şöyle yap içerden formatla cihazı sonra güncelle bu şekilde hiç sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız

Nck ile yapacaksaniz versiyon düşürün DFT pro varsa versiyon düşürmeye gerek yok

BL lock unlock farketmez versiyon düşürmek için

Geri
Üst Alt