Xioami Redmi Note 9 Pro Test Point Ways

Merhaba,
Test point noktaları körelmiş brick olmuş bir cihazımız var edl moda alamıyoruz ustalarım yardımcı olursanız sevinirim.
CEDE76EC-06AE-4910-A22D-358FD0A48070.jpeg

Lehimi noktaların olduğu yere iyice yayın tekrar olmaz ise yolu kendiniz açmanız gerekiyor bu konuda uzman olan ustalarımız yazacaktır mutlaka.

ustam, avo metre ile pin out ları ölçüm yapınız eğerki omaj veriyor ise @atarlıadam ustamızında belirttiği gibi bu noktalara bir miktar lehim uygulayın sorun ortadan kalkacaktır, eğer pinoutlar omaj vermez ise aşağıda paint ile düzenlediğim resimdeki gösterilen yerlere ince hat çekip lehimleme yapınız

redmi note 9 pro.jpeg

ustam, avo metre ile pin out ları ölçüm yapınız eğerki omaj veriyor ise @atarlıadam ustamızında belirttiği gibi bu noktalara bir miktar lehim uygulayın sorun ortadan kalkacaktır, eğer pinoutlar omaj vermez ise aşağıda paint ile düzenlediğim resimdeki gösterilen yerlere ince hat çekip lehimleme yapınız

Ekli dosyayı görüntüle 14384
teşekkür ederim edl moda gösterdiğiniz şema sayesinde geçebildim

Rica ederim, bende göstermiş olduğunuz nazik davranışınız dan ötürü size teşekkür ederim.

Üstadım hayırlı cumalar,

bu cihazlar için yeni çözümler(ücretsiz) var mı bildiğiniz edl flash için . umt başarılı başarısız kesiyor kredileri malesef.

Üstadım hayırlı cumalar,

bu cihazlar için yeni çözümler(ücretsiz) var mı bildiğiniz edl flash için . umt başarılı başarısız kesiyor kredileri malesef.
Elimizde yetkili hesap mevcuttur.Uzaktan bağlantı aracılığıyla yazılım atabiliriz. Yukardaki numaraya mesaj atmanız yeterlidir.

Üstadım hayırlı cumalar,

Hayırlı cumalar ustam, şu an için maalesef kredili sistem ve yetkili hesap aracılığı ile işlem yapılabilmekte.

avatar auth tool ile fastboot to edl seçeneği var 1 kredi kesiyor veya unlocktool da olur

Geri
Üst Alt