Yardım Xioami Redmi Note 9s IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

Selam Aleyküm değerli arkadaşlar bugun elime note 9s geldi ve ben bunu satın aldım cihaza daha önce imei repair yapılmış ama hatı taktığmda şebeke vermedi bende farklı qcn deneyerek imei repair yaptm ama hatı taktığmda 1 dk sonra şebeke glyor neti ilk başta 4.5g çekti sonra ben müşteriye satım müşteri tekrardan yanıma geldi sebebi ise şebeke full ama net E çekiyor anlamdm yarın gelmesini söyldm şimdi ise 4.5g çektiğini söylüyor sebebi nedir bunun qcn den kaynaklanabilrmi değerli dostlarım tüm hatları denedim yine E çekti ama 2 3 saat sonra yine 4.5g çekti QCN kaynaklı ise size zahmet sağlam qcn varmı sizde cihaz android 10 global 128 gb modeli şimdiden tşk edrm

Selam Aleyküm değerli arkadaşlar bugun elime note 9s geldi ve ben bunu satın aldım cihaza daha önce imei repair yapılmış ama hatı taktığmda şebeke vermedi bende farklı qcn deneyerek imei repair yaptm ama hatı taktığmda 1 dk sonra şebeke glyor neti ilk başta 4.5g çekti sonra ben müşteriye satım müşteri tekrardan yanıma geldi sebebi ise şebeke full ama net E çekiyor anlamdm yarın gelmesini söyldm şimdi ise 4.5g çektiğini söylüyor sebebi nedir bunun qcn den kaynaklanabilrmi değerli dostlarım tüm hatları denedim yine E çekti ama 2 3 saat sonra yine 4.5g çekti QCN kaynaklı ise size zahmet sağlam qcn varmı sizde cihaz android 10 global 128 gb modeli şimdiden tşk edrm
Özelden yazıyorum ustam

Hocam bendede sorun aynı IMEI repair sonrası 4.5g geliyor sonra E düşüp kalıyor cihaz sorunu nasıl cözdünuz yardım ederseniz sevinirim.

işlem free yolla olmaz içindeki qcn yada eng qcn rsa protected yolu ile yapılmalı aksi halde qcn hex kod degişmiyor android Q cihazlarda sıkıntı çıkıyor

ustam bende note 9s var kendi orjinal qncsini qpst ile yedekledim editledim ve attım ama twrp moduna atıyor neyse 3 4 tane qnc denedim sonunda biri oldu ama ondada hiç şebeke yok sağlam bir qnc varsa atabilirmisiniz

Buyrun full orjinal yedek önce qfil sonra qpst ile sonrada yeniden başlatın telefonu.

Sadece qpst şebeke sorunu yaşatıyor

ustam bende note 9s var kendi orjinal qncsini qpst ile yedekledim editledim ve attım ama twrp moduna atıyor neyse 3 4 tane qnc denedim sonunda biri oldu ama ondada hiç şebeke yok sağlam bir qnc varsa atabilirmisiniz
hocam twrp ye atma sebebi siz imei 1 ide repair yapmışsnz sadece imei 2 yi repair yapcksnz ve imei 1 boş kalıck

Şebeke sorununu halledebilen var mı arkadaşlar. Bir sürü qcn dosyası denedim olmadı. Bir süre düzeliyor sonra tekrar aynı.

hocam bendede aynı sorun var nasıl yapacağız yardımcı olabilecek varmı

nasıl yani hocam biraz acemiyim imei attım bu sorun oluştu orjinal derken daha açıklayıcı söyleseniz kusuruma bakmayın 2 teelfonda böyle oldu düzeltmem lazım

Orjinal Qcn dosyalarını işlem yapmadan önce yedek almadınız mı ?

Geri
Üst Alt