Xiomi Mi 9T IMEI Repair Sonrası Wİ-Fİ Sorunu

Apo190509

Üye
Herkese iyi çalışmalar Selamın Aleyküm. Geçtiğimiz Günlerde 2 Adet Mi9T repair işlemi yaptım. İmeilerde şebekelerde herhangi bir sıkıntı yok işlem okey ancak iki cihaz aynı anda Wi-Fi bağlanmıyor. Meid yazan kısımları aynı ondan olabilir mi değişiyor mu nasıl bir yol izleyebiliriz İmei Değişikliği yaptım düzelmedi yazılım düzelttim olmadı. Yardımcı okursanız sevinirim tekrardan kolay gelsin herkese.

Herkese iyi çalışmalar Selamın Aleyküm. Geçtiğimiz Günlerde 2 Adet Mi9T repair işlemi yaptım. İmeilerde şebekelerde herhangi bir sıkıntı yok işlem okey ancak iki cihaz aynı anda Wi-Fi bağlanmıyor. Meid yazan kısımları aynı ondan olabilir mi değişiyor mu nasıl bir yol izleyebiliriz İmei Değişikliği yaptım düzelmedi yazılım düzelttim olmadı. Yardımcı okursanız sevinirim tekrardan kolay gelsin herkese.
Attıgınız Qnc Dosyasi İle Alakalıdır Farklı Qnc ile Yaparsanız Düzelir.

Hocamın dediği gibi qcn ile alakalı genelde qcnlerde mac adresi değişmez cihazın orjinal dosyasını editleseydiniz keşke

Sadece Mac adresi de değiştirilir

peki cihazın orjinal qcn yada xqcn dosyasını hex ile editleyip tekrar geri yüklersek cihazda sorun olurmu , cihaz twrpde kalmazmi.

İyi forumlar mi 9t pro cihaza qcn yazdım cihaz sıfırlandı mi hesabını istiyr gireceğim fakat ne simi nede wifi açıyor twrp yedeği elinde olan varmı?

Geri
Üst Alt