Yardım Xiomi Redmi Note 11 Wifi Açılmama ve Donma Sorunu

DeusBey

Üye
Merhabalar Bundan 3 ay önce Redmi note 11 satın aldım kullandım 2 ay herşey yolunda güzel

2. ayı bitirdim 3e ayda telefonda sabah wifiye bağlandım evde kullandım gayet güzel İş yerinde telefonu bir köşeye koydum iş çıkışı aldım telefonu

Telefonda hasar vs yok Ama telefon ne wifiye bağlanıyor bi kasıyor telefona ne yaparsan yap işlemiyor kendini resetliyor donduktan sonra

yani telefonda sorun şu üstten indiriyorum o işte bluteoth mobil veri wifi sekmesini anlamışsınızdır ne demek istediğimi oradan wifiye basıyorum açılıyor yazıyor bekle bekle gelmiyor kaldırıyosun o simgeyi kendiliğinden gidiyor açılıyor yazısıda Ve ayarlara gelip açmaya çalıştığımda o kutucuğu açık yapıyorum bekle bekle hiçbir wifi gözükmüyor

Telefonu sıfırladım yine hala aynı sorun Spot olduğu için aldığım yere götürdüm sizin sorununuz felan ilk defa böyle birşey görüyoruz diyorlar

Entegreden dediler Akrabaya götürdüğümüzde ise entegreden olsa mobilveri de açılmaz şebekede çekmez dedi

Telefona yazılım vs atılmadı imei kapanmıştı ona randevu alındı ondan sonra yazılım atılcak Size sorun neyden kaynaklıdır sayın abilerim kardeşlerim..

mobil verinin o entegreyle alakası yok wifi ve bluetoth aynı yere bağlılar ilk bir yazılım denemek lazım ondan sonra tamirine bakmak lazım

mobil verinin o entegreyle alakası yok wifi ve bluetoth aynı yere bağlılar ilk bir yazılım denemek lazım ondan sonra tamirine bakmak lazım
aynen sayın hocam Telefoncuya götürdüm Dediki yazılım deneyeceğiz ondan sonrada artık bi çaresine bakıcaz yani ben anlamıyorum telefon bi darbe vs almadı 2 aylık bi telefon kendiliğinden nasıl ölebiliyor

Telefoncunun dedikleri hiç iç açıçı deildi ölmüş yani bu yapamayız felan dahi dedi

yapılır ya niye yapılmasın bir tek ölümün çaresi yok bazen aptallaşabiliyor bu redmi telefonlar

Yardımlarınız ve görüşleriniz bekleniyor

Geri
Üst Alt