Yardım Huawei Y5 2018 DRA-L21 Hiçbir Yazılım Olmuyor!

Merhaba. Elimde BİM'den aldığım Y5 2018 (DRA-L21) cihaz var. Çift SIM kart yeri var.
İnternette bulduğum neredeyse her yazılımı denedim. Ancak hepsi de "android" yazan ekranda takılı kalıyor (ki telefonun açılış ekranında normalde HUAWEI yazıp parlıyor, android neden yazıyor anlamadım). Her türlü yardımınız için teşekkür ederim.

Merhaba. Elimde BİM'den aldığım Y5 2018 (DRA-L21) cihaz var. Çift SIM kart yeri var.
İnternette bulduğum neredeyse her yazılımı denedim. Ancak hepsi de "android" yazan ekranda takılı kalıyor (ki telefonun açılış ekranında normalde HUAWEI yazıp parlıyor, android neden yazıyor anlamadım). Her türlü yardımınız için teşekkür ederim.
MTK modda yüklemeyi deneyin.​

chimera ile dene daha garanti v155 kullan diyecektim sonradan baktım sen son kullanıcısın telefoncu değilsin.

v155 bulabilirsen birde onu dene.

MTK modda yüklemeyi deneyin.
Hem SP Flash Tool hem de mtkclient ile denedim, olmuyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

chimera ile dene daha garanti v155 kullan diyecektim sonradan baktım sen son kullanıcısın telefoncu değilsin.

v155 bulabilirsen birde onu dene.
Elimdeki firmware zaten v155 sanırım:
Huawei Y5 2018 DRA-L21 hw eu HLRCF Dura-L21 1.0.0.155(C432) Firmware 8.1.0 r1 NA 05015EKP

HWDRA-M olduğunu hatırlıyorum, bulduğum tüm firmwareler HLRCF. Acaba ondan dolayı mı sorun?

Firmware bu: HUAWEI/DRA-L21/HWDRA-M:8.1.0/HUAWEIDRA-L21/1.0.0.155(C432):user/release-keys
Logları ekledim. İnceleyip geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• console-ramoops.txt
    256 KB · Görüntüleme: 0
  • console-ramoops-2.txt
    26 bayt · Görüntüleme: 0
  • last_kmsg.txt
    256.1 KB · Görüntüleme: 0
Geri
Üst Alt