Tavsiye YOWhatsApp APK

ysfakc

Üye
Merhaba bu program whatsaapp'ın modlanmış halidir. Başlıca özellikleri:
- Numara eklemeden mesaj atabilme
-Son görülme gizliliği (Siz son görülmenizi kapattığınızda, karşı tarafın son görülmesi kapanmaz)
-Diğer kullanıcıların gönderdikleri mesajları silme engelleme özelliği (Karsı taraf yanlış göndrediği mesajı sil dese de sizde gözükür)
-Seçtiğiniz kişinin ismini gizleyebilme
-Programa entegre çeviri programı (seçtiğiniz satırı istediğiniz dile çevirir)
-Whatsapp üzerinden yapılan aramaları kapatabilme (Rehberinizden istediğiniz kişilere aramayı kapatabilirsiniz)
-İsteğe göre kişilerin durumlarını gördüğünüz bilgisi gösterilmez
-Okundu , iletildi, oynatıldı, yazıyor, kaydediyor bigisini gizleyebilme
-Whatsapp üzerinden gelen medya isterseniz galeriden gizlenebilir
-Programa parola tanımlayabilme
-Bir çok tema seçeneği
- İstediğiniz boyutta medta transferi yapılabilir..

Ben bu proyu kullanıyorum ve çok memnunum. Benzeri programlar var ama en stabili bu hata yok diyebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
O sekilde soylemiyor hocam. Sildiğini siz anlayamıyorsunuz..
Onu biliyorum WP+ ta da var ama mesaj silindiğinde hangi mesaj silindi bunu anlamıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu programın en güzel özelliği sen cevap vermeden karşı tarafa mavi tık ulaştırılmaması bence :) birde ana ekranımızda kişilerden biri online diyor ya onu çok seviyorum kimse benden kaçamaz gibi oluyo :))

bu programın en güzel özelliği sen cevap vermeden karşı tarafa mavi tık ulaştırılmaması bence :) birde ana ekranımızda kişilerden biri online diyor ya onu çok seviyorum kimse benden kaçamaz gibi oluyo :))
Arti olarak karşıdaki mesajı sildiğinde silmek istedigine dair uyari alıyorsunuz ama sizde silinmiyor.

Uyari konusunu gormedim sadece kilidi oldugunu biliyorum silinmemesi için
Uyari derken karşıdaki mesajlari sildiginde sizde silnmiyor. Ve sildigi mesajlarin yanında bildirim cikiyor bu mesajlar silindi diye.

Yeni sürümü Çıktıgı ıcın sanırım artık yüklenmıyor bir siteye aktardı fakat indirmeyi beceremedim.

Hayir ikinci whatsup olarak kurabilirsiniz

ben whatsp kuruluyken kurdum normal kurulum gıbı sms sıfresı ıstedı ve eskı whatsp kapandı. yanı 2 sınden bırıne musade ettı. yada beceremedim

ben whatsp kuruluyken kurdum normal kurulum gıbı sms sıfresı ıstedı ve eskı whatsp kapandı. yanı 2 sınden bırıne musade ettı. yada beceremedim
2 ci bir hat ile 2 ci whatsup olarak kullanabilirsiniz. Tek hatta doğrulama icin normalinden çıkış yapar..

Teşekkürler ustam güzel uygulama.

Geri
Üst Alt