Tavsiye Yurtdışından Hangi Telefonlar Alınır - 2021

hidro

Üye
Benzer başlıklar eskimiş, Mayıs ayında ABD'den arkadaşım gelecek, 4000 TL üst limit ile hangi telefon alınır?

Benzer başlıklar eskimiş, Mayıs ayında ABD'den arkadaşım gelecek, 4000 TL üst limit ile hangi telefon alınır?
OnePlus, ınfinix, xiaomi olan modelleri yeni modeller şu an olmuyor. Asus Rog Phone 3, ZTE Nubia Red Magic 5G NX659J, Lenovo Legion, ZTE 17 ve 17 Pro, HTC modellerinin çoğunu öneririm. Aklıma gelenler bunlar bu konu güzel oldu. Çok sorun oluyordu. Sorular geldikçe ekip arkadaşımlar ve ben sorulara yardımcı olacağız.

Samsung almak isteyenler için eğer server üzerinden IMEI Repair işlemi yapılacaksa almalarını tavsiye ederim. Çünkü server üzerinden yapıldığı zaman IMEI sağlam ise herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aynı pasaport kaydı gibi olur. Sorunsuz güncelleme alır. Format ile sorun yaşamazlar. Artı Samsung tüm uygulamalarını düzgünce kullanırlar.

Ama Root ve Chimera Tool yöntemi yani araçlar ile IMEI repair işlemi yaptıracaksanız almayın. Çünkü güncelleme alamazsınız. Format atarsınız sorun yaşarsınız. Samsung uygulamalarını kullanamazsınız. Güvenli klasör, shealt ve çoğu Samsung uygulamaları düzgün çalışmaz. Çünkü root yapılmıştır ve knox artmıştır. O yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Huawei alacaklar ise olan modelleri bakıp alsın. Burada da olan modeller işlemciye göre değişmektedir.

Hi Slicon Krin 710 dan 990 a kadar olmuyor. Sadece bunlardan 970 oluyor.

Hi Slicon Krin 710 dan aşağısı oluyor. MTK Qualcomm işlemcileri de olmaktadır.

Geçici yöntemler var ama tavsiye etmiyorum. Cert yazma olayı var. Oda en fazla 8 ay sonra kapanıyor.​

Son düzenleme:
cevabınız için teşekkürler @silivriserdar hocam, genişletmek için soruyorum: samsung'un tüm modellerine server üzerinden müdahale edilebiliyor mudur? yoksa orada da bir ayrım var mıdır?

cevabınız için teşekkürler @silivriserdar hocam, genişletmek için soruyorum: samsung'un tüm modellerine server üzerinden müdahale edilebiliyor mudur? yoksa orada da bir ayrım var mıdır?
Çoğuna oluyor ama siz genede elinizdeki Samsung cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi alın WhatsApp veya Telegram hattımıza gönderip sorabilirsiniz. Bizler bakıp olup olmadığını kontrol edip sizlere bilgi veririz.​

Merhabalar, samsung note 10+ cihaz alacağım n975f/Ds modelini alacağım kişi kaydını yaptırmış ama exynos işlemci olduğu için içimde şüphe var sıfırlandığında gider mi? Veya güncelleme alır mı? Bildiğim kadarıyla server kayıtlı cihazlarda bu problemler olmuyor ama ben cihazın server kayıtlı olup olmadığını nasıl anlarım bu konuda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, samsung note 10+ cihaz alacağım n975f/Ds modelini alacağım kişi kaydını yaptırmış ama exynos işlemci olduğu için içimde şüphe var sıfırlandığında gider mi? Veya güncelleme alır mı? Bildiğim kadarıyla server kayıtlı cihazlarda bu problemler olmuyor ama ben cihazın server kayıtlı olup olmadığını nasıl anlarım bu konuda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Ayrıca cihaz rootlanmamış yani öyle dendi bana sizce vaz mı geçmeliyim yoksa alsam sıkıntısız kullanabilir miyim

Ayrıca cihaz rootlanmamış yani öyle dendi bana sizce vaz mı geçmeliyim yoksa alsam sıkıntısız kullanabilir miyim
Cihazın download mod ekran görüntüsünü atın bakalım. Diğer yöntem üzerindeki aynı yazılımı yüklerseniz şebeke giderse server üzerinden yapılmamıştır. Diğer yöntem Root Kontrol uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Root varsa büyük ihtimalle server üzerinden yapılmamış demektir.​

Cihazın download mod ekran görüntüsünü atın bakalım. Diğer yöntem üzerindeki aynı yazılımı yüklerseniz şebeke giderse server üzerinden yapılmamıştır. Diğer yöntem Root Kontrol uygulaması ile kontrol edebilirsiniz. Root varsa büyük ihtimalle server üzerinden yapılmamış demektir.
Çok teşekkür ederim hocam. İlk olarak root kontrolü ile başlayayım root yoksa zaten diğerlerine gerek kalmaz sanıyorum

Geri
Üst Alt