Çözüldü Z3X 37.0 SM-J730F U3 Repair+Patch İşlem başarılı Sonuç Başarısız

hamiz

Üye
Mehraba arkadaşlar. Z3X Yeni güncelleme ile gelen adnroid 8-9 Repair + patch işleminde SM-J730F U3 modelde başarılı sonuç alamıyorum. Loglar başarılı repair başarılı patch başarılı şebeke de ilk etapta başarılı fakar bir kere açıp kapattıktan sonra tekrar "yalızca acil aramalar" durumuna düşüyor. Servis moda baktığım zaman da NG görünüyor. Daha önce Z3X ile bu modele İşlem yapıp başarılı Sonuç alan var mı?

Edit: Sorun Çözüldü.

Soruna neden olan rom:

PDA version: J730FXWS3ARI7
CSC version: J730FOJV3ARI1
Phone version: J730FXXU3ARI2
Product code: SM-J730FZDZXSG
CSC country code: UAE
CSC sales code: XSG

Sorunu çözen rom:

Model: SM-J730F
Android version: 8.1.0
PDA version: J730FXXU3BRJ1
CSC version: J730FDBT3BRJ1
Phone version: J730FXXU3BRI3
Product code: SM-J730FZDZDBT
CSC country code: Germany
CSC sales code: DBT​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mehraba arkadaşlar. Z3X Yeni güncelleme ile gelen adnroid 8-9 Repair + patch işleminde SM-J730F U3 modelde başarılı sonuç alamıyorum. Loglar başarılı repair başarılı patch başarılı şebeke de ilk etapta başarılı fakar bir kere açıp kapattıktan sonra tekrar "yalızca acil aramalar" durumuna düşüyor. Servis moda baktığım zaman da NG görünüyor. Daha önce Z3X ile bu modele İşlem yapıp başarılı Sonuç alan var mı?
Daha önce bu tür yüksek modelleri z3x ile yapmadım ama z3x'te bazı modellerde başıma geldi herşey sorunsuz ama ımeı değişmiyordu cihaz yeni yazılım yükledikten sonra oluyordu
Yani yeni yazılım deneyin ya da Chimera ile yapın

Daha önce bu tür yüksek modelleri z3x ile yapmadım ama z3x'te bazı modellerde başıma geldi herşey sorunsuz ama ımeı değişmiyordu cihaz yeni yazılım yükledikten sonra oluyordu
Yani yeni yazılım deneyin ya da Chimera ile yapın
Hocam Chimera yok bende. Yaptım onlarıda Combinasyon>4'lü yazılım>ENG Root>Repair>patch'den sonra şebeke geliyor Servis mode Ok fakat bir kere cihazı kapatıp açınca tekrar acil aramalar'a dönüp NG'ye düşüyor. Hem 7.0'da hemde 8.1'de denedim aynı değişen bişey yok. Diğer yeni gelen 8.1.0 modellerde sorun yok.

Edit: Sorun Çözüldü.
Soruna neden olan rom:
PDA version: J730FXWS3ARI7
CSC version: J730FOJV3ARI1
Phone version: J730FXXU3ARI2
Product code: SM-J730FZDZXSG
CSC country code: UAE
CSC sales code: XSG

Sorunu çözen rom:
Model: SM-J730F
Android version: 8.1.0
PDA version: J730FXXU3BRJ1