Yardım Z3X Box Hwid Hatası

vatancafe

Üye
Arkadaslar j7 g610f cihaza 8.0 dan 7.0 a dusurdum.root attim.ve z3x ile imei atarken hwid hatasi veriyor galiba ve imei atilmiyor.resim attim.nedir cozumu acaba?
b9481b378bee36f4061fb302db14fbb9.jpg

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar j7 g610f cihaza 8.0 dan 7.0 a dusurdum.root attim.ve z3x ile imei atarken hwid hatasi veriyor galiba ve imei atilmiyor.resim attim.nedir cozumu acaba?
b9481b378bee36f4061fb302db14fbb9.jpg

Attıgın resimde hiçbir sorun göremedim daha açık anlatırsan yardımcı olabiliriz

Crackli fakat ayni marka modele kendimmine sorunsuz attim

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Cracklı z3x box ile bu işlemleri yapmanız zor. IMEI repair yapsanız bile patch işlemi yapılmaz. Sitemizde bulunan W3X Programını satın alarak işlemleri original lisanslı Z3x Box ile yapabilirsiniz.

Attıgın resimde hiçbir sorun göremedim daha açık anlatırsan yardımcı olabiliriz
Kirmizili yazan hwid yer.cunku ayni model kendimkinde hic bi sorun cikmadan attim.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Cracklı z3x box ile bu işlemleri yapmanız zor. IMEI repair yapsanız bile patch işlemi yapılmaz. Sitemizde bulunan W3X Programını satın alarak işlemleri original lisanslı Z3x Box ile yapabilirsiniz.
Yani kendimkine sorunsuz atmistim.dediginiz programda mesaj atmistim konuda demo var mi diye cevap gelmedi.onu dusunuyorum ama suan yeniyim diye almadim.

Yani kendimkine sorunsuz atmistim.dediginiz programda mesaj atmistim konuda demo var mi diye cevap gelmedi.onu dusunuyorum ama suan yeniyim diye almadim.

Konuda iletişim numarası var. Arayıp konuşabilirsiniz. Demo artık verilmiyor.

iyide hwid yazan yer bir hata değilki arkadaşlar benmi yanlış anladım

poyraz arkadaşın ilk mesajını dikkate aldım kırmızı ile yazınca hata sandım,meğerse patch işlemini unutmuşum :) Çözüldü hallettim teşekkürler.

Geri
Üst Alt