Z3X Box IMEI Repairden Sonra Uçak Moduna Giriyormu

eyu12

Üye
z3x yeni güncelleme ile 8 ve 9 sürüm cihazlara patch sonrası uçak moduna giriyormu cihaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
z3x yeni güncelleme ile 8 ve 9 sürüm cihazlara patch sonrası uçak moduna giriyormu cihaz ?

Hayır direkt şebeke verir ancak formattan sonra tekrar patch yapmak gerekiyor Chimera ise 30 sn uçak modunda kalır ancak formattan sonra da şebeke verir :)

Hayır direkt şebeke verir ancak formattan sonra tekrar patch yapmak gerekiyor Chimera ise 30 sn uçak modunda kalır ancak formattan sonra da şebeke verir :)

Chimera DegiL Z3X Samsung Tool Bu Konuda Bilgilendirdiginiz İçin Teşşekür Ederim

ustam rahat olanı Chimera root derdin yok j530f ye islem yaptım cihemeradan telefonu açıp kapatıyorn uçak muna giriyon 10sn sonra gelyor sebek zx3 bu sorun yokta root laması zx3 epey zaman alıyor insallah Chimera buna bır çare bulur:D

Mroot yaparsanız Z3X sıfırlasanızda şebeke gitmez. Ben chiemerada birkaç cihaz yaptım stabil çalışmadı nedense. Uçak modunda takılı kalıyor, pin kodu olan sim takınca çöküyor vs. Z3X daha stabil çalışıyor.

Mroot yaparsanız Z3X sıfırlasanızda şebeke gitmez. Ben chiemerada birkaç cihaz yaptım stabil çalışmadı nedense. Uçak modunda takılı kalıyor, pin kodu olan sim takınca çöküyor vs. Z3X daha stabil çalışıyor.
Chimera da daha önce böyle bir sorun yaşamadım
30sn uçak modunda kaldığı doğru ama daha sonra sorunsuz şebeke veriyor
Bence chimera daha stabil çalışıyor

Geri
Üst Alt