Ustalarım iyi akşamlar g611f j7 prime 2 cihazı bende var telefoncu bir arkadaştan z3x box i temin ettim cihazıma imei repair ve cert patch yapacağım cihazımda root var ben bu box cihazını nasıl kullanırım yardımcı olursanız sevinirim

Ustalarım iyi akşamlar g611f j7 prime 2 cihazı bende var telefoncu bir arkadaştan z3x box i temin ettim cihazıma imei repair ve cert patch yapacağım cihazımda root var ben bu box cihazını nasıl kullanırım yardımcı olursanız sevinirim
Z3x box üzerinden g611f modelini seçin repair kısmından telefonunuzun orjinal imei numaralarını yazın repair tuşuna basın işlem bittikten sonra repair network yapın işlem bukadar

arkadaslar g925f drk varmı elınızde
Eft var mıydı elinizde. Drk dosyası sürüme göre de değişiyor sürüm nedir?
Z3x son sürümü kurun.
Cihaza android 7.1.1 kurulu ise direkt tool u açın. Repair kısmından önce repair yapın.
İşlem bittikten sonra patch certificate yapın

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hangi telefon için hangi sürümü kullanmak gerekiyor?
örnek; benim j510fq telefonum var ve combination dosyası yüklemek istiyorum. yönergeler nedir? nasıl yapılır?

hangi telefon için hangi sürümü kullanmak gerekiyor?
örnek; benim j510fq telefonum var ve combination dosyası yüklemek istiyorum. yönergeler nedir? nasıl yapılır?
Burası Yeri Değil Hocam Konu Acarsanız Yarımcı Olunacaktır

ben telefoncu vs değilim kendi telefonuma imei atmam lazım box filan yok yani bu c***k i nerden bulabilirim yada elinde olan varmı?
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Biliyorum da burdaki insanlar napıyo bu box larla oyun mu oynuyorlar ?
Mesaj yazarken yada konu açarken kelimelerinizi seçerek yazın.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Ama cihazın bozulan ve null olan imei numaralarını tamir etmek yasaldır. Bunun için box veya bir program kullanabilirsiniz. IMEI repair yasaldır. Repair kelime anlamı tamir etmek demektir.

Geri
Üst Alt