slm arkadaslar z3x 8 guncelemesı olcak mı yoksa copmu olcak bılgısı olan varmı

Octoplus chimeramı yapıyor ...suan z3x de gelişme yok yanı

Ustam server hatası veriyor g532f 35.3 sürümde

geçen hafta çinden aldım z3x pro 36 son sürüm geldi çinden alınan box farklı olmuyor değil mi

hocam z3x 36 sürümünde bir değişiklik göremedim bilgi verebilir misiniz?

hocam z3x 36 sürümünde bir değişiklik göremedim bilgi verebilir misiniz?
Ustam konuyu meşgul etmeyin. Z3X Box Destek bölümünden istediğiniz soruyu konu açarak sorabilirsiniz. Bu konu Z3X Box güncellemelerinin indirildiği konudur.

Bendeki sürüm 36.1 j200g patch hatası veriyor. reading data error (2) diyor. bi alt version yükleyecem bakalım. düzelme olacak mı
en eski romu indir
sadece şunları seç yükle
param.bin
boot.img
recovery.img
modem.bin

ilk önce backuptan efs ve cert yedeğini al
telefonu twrp ile root yap
imeileri yaz repaire bas
tekrar patch certificate yap
O.K

en eski romu indir
sadece şunları seç yükle
param.bin
boot.img
recovery.img
modem.bin

ilk önce backuptan efs ve cert yedeğini al
telefonu twrp ile root yap
imeileri yaz repaire bas
tekrar patch certificate yap
O.K
z3x sürümü fark eder mi az önce 35.2 versiyonu yükledim umarım sorun çıkarmaz. dediğiniz gibi eski rom indirip öyle deneyecem birde.
birde bu cihazda şöyle bir durum var. odin modda j200g yaziyor cihaz bilgilerini okudugunda j200f yaziyor. hangisini seçmem lazim patch yaparken?

z3x sürümü fark eder mi az önce 35.2 versiyonu yükledim umarım sorun çıkarmaz. dediğiniz gibi eski rom indirip öyle deneyecem birde.
birde bu cihazda şöyle bir durum var. odin modda j200g yaziyor cihaz bilgilerini okudugunda j200f yaziyor. hangisini seçmem lazim patch yaparken?
cihaz hakkında bölümüne baktığımda ise j200f yaziyor. hangi rom u indirmem uygun olur?

Geri
Üst Alt