Yardım Z3X Box "Checking NV data... error Security damaged (2)" Sorunu

evet nasıl çözebilirimki bunu saatlerdir uğraşıyorum telefon ağda kayıtlı değil hatası veriyor . Bir yardım etsen olurmu ? Birde ben buna android 7.0 rom yükledim ve ağda kayıtlı değil hatası veriyor. Zaten bunun yüzünden uğraşıyorumya... Şimdi ben bunu telefoncuya götürsem 7.0 custom rom'a a imei atabilirmi ? Yoksa 6.0.1 yapıp öylemi götüreyim telefonu.
6.0.1 yaparlar rapir işlemini custom rom da olmaz orjinal yazilimini yükle öyle götür imei oynanmış telefona hic bir zaman custom rom yükleme bir sıkıntı cıkarir

6.0.1 yaparlar rapir işlemini custom rom da olmaz orjinal yazilimini yükle öyle götür imei oynanmış telefona hic bir zaman custom rom yükleme bir sıkıntı cıkarir
Neye göre bunu söylediniz çok merak ediyorum. Custom rom ile götürdüm telefonu ve sorunsuz yamaladı kullanılıyor suanda... Bu tezde bu şekilde çürümüş oldu. CUSTOM ROM LU TELEFONA repair yapılabilir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neye göre bunu söylediniz çok merak ediyorum. Custom rom ile götürdüm telefonu ve sorunsuz yamaladı kullanılıyor suanda... Bu tezde bu şekilde çürümüş oldu. CUSTOM ROM LU TELEFONA repair yapılabilir...
Bir kaç cihazda custom rom yüklüyken sorun çıkardı oyuzden söyledim neyse hallettiyseniz geçmiş olsun

Neye göre bunu söylediniz çok merak ediyorum. Custom rom ile götürdüm telefonu ve sorunsuz yamaladı kullanılıyor suanda... Bu tezde bu şekilde çürümüş oldu. CUSTOM ROM LU TELEFONA IMEI Repair yapılabilir...
BAzı custom romlarda problem çıkarıyor.

Operation: Repair
Selected model: SM-J700H/DS
Software version: 29.5

If you are looking for 'Repair Network' function then you should use 'Patch Certificate'

Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-J700H
Android version: 6.0.1
Product code: SM-J700HZDDMID
Phone version: J700HXXU3BRB1
PDA version: J700HXXS3BRL3
CSC version: J700HOJV3BRC2
CSC country code: UAE
CSC sales code: XSG
HW version: MP 0.400
Phone SN:
Chip name: EXYNOS7580
Modem board: SHANNON310
Security patch: 2017-08-01
RF cal date: 20160830
IMEI:
Checking Super user right... true
Reading NV data... OK
Checking NV data... error
Security damaged (2)

Done with Samsung Tool PRO v.29.5

bu hatanın çaresi yok mudur dostlarım

Operation: Repair
Selected model: SM-J700H/DS
Software version: 29.5

If you are looking for 'Repair Network' function then you should use 'Patch Certificate'

Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-J700H
Android version: 6.0.1
Product code: SM-J700HZDDMID
Phone version: J700HXXU3BRB1
PDA version: J700HXXS3BRL3
CSC version: J700HOJV3BRC2
CSC country code: UAE
CSC sales code: XSG
HW version: MP 0.400
Phone SN:
Chip name: EXYNOS7580
Modem board: SHANNON310
Security patch: 2017-08-01
RF cal date: 20160830
IMEI:
Checking Super user right... true
Reading NV data... OK
Checking NV data... error
Security damaged (2)

Done with Samsung Tool PRO v.29.5

bu hatanın çaresi yok mudur dostlarım
Program craklı olduğu için j7 2015 modelinde bu hatayı veriyor box olması lazım yinede tecrübeli ustalar yardımcı olabilir belki

Program craklı olduğu için j7 2015 modelinde bu hatayı veriyor box olması lazım yinede tecrübeli ustalar yardımcı olabilir belki
j700f mi hocam MediaFire bunu indirin backup kısmında nv data olarak yükle sim kılıdi cıkıcak buyuk ihtimal onu da kır işlem tm nv data atinca yeniden başlatma cihazı

1)efs reset 2)write nv data .bin dosyası arkadaşın gönderdiği sonra3) repair patch yaptım yoksa herkesin yaptığı gibi checking nv data eroor verdi reset efs yapmadan önce nv data yazdırdıktan sonra repaiır yapınca repair done yaptı ama ime değişmedi sıralama dediğim gibi yapınca oldu teşekkürler limuss
dosya için
j700f mi hocam MediaFire bunu indirin backup kısmında nv data olarak yükle sim kılıdi cıkıcak buyuk ihtimal onu da kır işlem tm nv data atinca yeniden başlatma cihazı

Geri
Üst Alt