Yardım Z3X Box Samsung Tool Nov Patch 2019 Hafıza Sorunu

selamün aleyküm , A10-50 bu modeller arasında hangi modelde bu patchi denedimse aynı sorunu patch augla denediğimde modem not supported yazan modellere bunu denedim bi çok kez ama hepsinde hafıza sorunu oldu hafıza sorunu da şöyle kendiliğinde dolmaya başlıyo restart verince tekrar normal haline gelip tekrar dolmaya başlıyo, daha önce böyle bir şeyle bu modeller dışında hiç bi modelde raslamadım kessinlike sorun root ve ya başka bi şeyden değil her yolu denedim nov patch yaptığımda hafıza gene kendi kendine doluyor böyle bir şeyle karşılaşan oldumu daha önce
Annotation 2020-05-28 090141.jpg

selamün aleyküm , A10-50 bu modeller arasında hangi modelde bu patchi denedimse aynı sorunu patch augla denediğimde modem not supported yazan modellere bunu denedim bi çok kez ama hepsinde hafıza sorunu oldu hafıza sorunu da şöyle kendiliğinde dolmaya başlıyo restart verince tekrar normal haline gelip tekrar dolmaya başlıyo, daha önce böyle bir şeyle bu modeller dışında hiç bi modelde raslamadım kessinlike sorun root ve ya başka bi şeyden değil her yolu denedim nov patch yaptığımda hafıza gene kendi kendine doluyor böyle bir şeyle karşılaşan oldumu daha önce Ekli dosyayı görüntüle 12035
sürüm değiştir 39 sürümlerinde dene belki son sürümde sıkıntı vardır

selamün aleyküm , A10-50 bu modeller arasında hangi modelde bu patchi denedimse aynı sorunu patch augla denediğimde modem not supported yazan modellere bunu denedim bi çok kez ama hepsinde hafıza sorunu oldu hafıza sorunu da şöyle kendiliğinde dolmaya başlıyo restart verince tekrar normal haline gelip tekrar dolmaya başlıyo, daha önce böyle bir şeyle bu modeller dışında hiç bi modelde raslamadım kessinlike sorun root ve ya başka bi şeyden değil her yolu denedim nov patch yaptığımda hafıza gene kendi kendine doluyor böyle bir şeyle karşılaşan oldumu daha önce Ekli dosyayı görüntüle 12035
z3x ile pach yapma chimera ile yap z3x pach hafiza sorunu var

ustam ingilizce biliyorsan Recent questions - z3x-team Q&A burdan sorunu yaz cevap veriyor z3x

z3x ile alakalı böyle bir şey olacağını zannetmiyorum magisk ek kurulumu yapmazsanız bu sorun olur

z3x ile alakalı böyle bir şey olacağını zannetmiyorum magisk ek kurulumu yapmazsanız bu sorun olur
ek kurulumdan kastınız ne ? birde bu sorun sadece a10-50 bu aralıkta olan modellerde oluyo başka modellerde nov patchini yaptığımda hiç bir sorun olmuyo
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam ingilizce biliyorsan Recent questions - z3x-team Q&A burdan sorunu yaz cevap veriyor z3x

bende en son onu yapmayı düşünüyodum zaten deniyelim bakalım

evet aynen bu modellerde root atıyorsunuz cıhaz açıldı diyelim ayarladık magisk root yok gözükür sonra root dosyamızı ap csc bölüme home csc seçip yüklediğimizde root olucak wifi bağlı halde magisk ek kurulum istediğinde tamam diyoruz ve hafıza sorunu sonra olmaz ben denedim

evet aynen bu modellerde root atıyorsunuz cıhaz açıldı diyelim ayarladık magisk root yok gözükür sonra root dosyamızı ap csc bölüme home csc seçip yüklediğimizde root olucak wifi bağlı halde magisk ek kurulum istediğinde tamam diyoruz ve hafıza sorunu sonra olmaz ben denedim
ha onu diyorsanız her şey yerli yerinde magisk güncel ve tam kurulu olduğu halde gene aynı şey

bende denedim a10 a30 a50 hafiza sorunuyla karşişaşiyorum sorun z3 te cimaer ya denedim sorun kalkti

Geri
Üst Alt