Yardım Z3X Box Windows 10 Bazı Cihazları ADB Görmüyor

Merhaba ustalar. Windows 7 den Windows 10'a geçiş yaptım. Bazı cihazları bağladığımda ADB olarak görüyor işlem yapabiliyorum sorunsuzca. Bazı cihazları görmüyor. Aslında ADB olarak görüyor ama box arayüzünde ADB seçilen yere tıkladığımda program donuyor. Kabloyu çıkardığımda ise ADB yazısı orda seçenek olarak gözüküp hemen gidiyor ve program kullanıma devam ediyor. Nedeni nedir daha önce yaşan varmı ?

Merhaba ustalar. Windows 7 den Windows 10'a geçiş yaptım. Bazı cihazları bağladığımda ADB olarak görüyor işlem yapabiliyorum sorunsuzca. Bazı cihazları görmüyor. Aslında ADB olarak görüyor ama box arayüzünde ADB seçilen yere tıkladığımda program donuyor. Kabloyu çıkardığımda ise ADB yazısı orda seçenek olarak gözüküp hemen gidiyor ve program kullanıma devam ediyor. Nedeni nedir daha önce yaşan varmı ?
Hi Suite kurulu ise kaldırın düzeliyor.​

Eyer Serdar Abimin Dediyi Gibi HiSuite Kaldirdiysaniz Yine Duzelmediysa
Telefona Yapdiniz Root dan Ve Driverlerde Sorun Vardir
Telefon Baglandiyinda Aygit Yontecisinden Bakin ADB Bootloader Diyede Oluyor Onuda
ADB Android Ile Degisdirdiginiz Zamanda DUzeliyor

Eyer Serdar Abimin Dediyi Gibi HiSuite Kaldirdiysaniz Yine Duzelmediysa
Telefona Yapdiniz Root dan Ve Driverlerde Sorun Vardir
Telefon Baglandiyinda Aygit Yontecisinden Bakin ADB Bootloader Diyede Oluyor Onuda
ADB Android Ile Degisdirdiginiz Zamanda DUzeliyor
Root'suz cihazda da başıma geldi. Bakın normalde ADB seçim ekranında şöyle çıkıyor
foto2.png

Ama bu bahsettiğim görmeyen cihazlarda ise durum şöyle:
foto1.png

Sadece bu kısım gözüküyor ama seçilmiyor kabloyu cıkarınca görünüp gidiyor bu seçenek.

Usta ZX3 farklı sürümünü dene çünkü bu son sürümünde bunu yapıyor sistemle alakalı değildir benimde j100h tel geldi donuyor 33.2 yükledim sıkıntı yok 39 yüklenince donmaya başlıyor

Usta ZX3 farklı sürümünü dene çünkü bu son sürümünde bunu yapıyor sistemle alakalı değildir benimde j100h tel geldi donuyor 33.2 yükledim sıkıntı yok 39 yüklenince donmaya başlıyor
Aynısını bende bazen yaşıyorum. Chimera sorunsuz görüyor ama Z3x görmüyor. Bende çözemedim çözersem bu konuya eklerim

Adbyi kullanan başka bi program olabilir arkaplanda.Görev yöneticisinden adb varsa sonlandırın öncesinde.Öncesindede smart switch içerisindeki usb driverleri kurun.

z3x supporttan driver pack 10 yukleyin

Cihazlar adbye bağlanınca minimal adb ile adb shell yazın,portları dinlerken z3xte seçebileceksiniz.Ardından telefonu çıkartın repair yapın.Waiting adb devices deyince tekrardan kabloyu takın,işlem yapıyor.Onun haricinden bazen fastboot cihazları bile etkiliyor bu durumu.

Adbyi kullanan başka bi program olabilir arkaplanda.Görev yöneticisinden adb varsa sonlandırın öncesinde.Öncesindede smart switch içerisindeki usb driverleri kurun.
Smart switch içerisindeki driverları denemedim ama arka planda adb çalışmıyor.

Cihazlar adbye bağlanınca minimal adb ile adb shell yazın,portları dinlerken z3xte seçebileceksiniz.Ardından telefonu çıkartın repair yapın.Waiting adb devices deyince tekrardan kabloyu takın,işlem yapıyor.Onun haricinden bazen fastboot cihazları bile etkiliyor bu durumu.
Evet görmeyen cihazlarda bunun türevi birşey deneyerek yapıyorum ama daha önceden hiç böyle birşeye gerek kalmıyordu son zamanlarda böyle. Kalıcı çözümü yok mu acaba ?

en iyisi wındows 7 dır uzerıne haram

iilaki bir çözümü olmalı. Windows 10 32 bit kuramam sistemde 8gb ram var

Geri
Üst Alt