ZTE IMEI Repair Diag Mode
-------------------------------------------------------
1 - Go to Dial screen
2 - Dial *983*87274#
3 - Select diag+adb and connect device.
4 - Select Diag port and Click Repair imei.
Ekli dosyayı görüntüle 3135

lazım olan varsa indireyim
Şu dl yazanlar Qualcom modda yüklenen yazılımlar. Lazım olabilir.

selamın aleyküm aynı sıkıntı bende mevcut çözümü daha yok sanırım repair yaptım ama şebeke yok

selamın aleyküm aynı sıkıntı bende mevcut çözümü daha yok sanırım repair yaptım ama şebeke yok
Cihaza önce yazılım yüklemesi yapın. Ardından UMT Dongle ile IMEI Repair İşlemi yapın. QcFire Tool ile yapın.

Cihaza önce yazılım yüklemesi yapın. Ardından UMT Dongle ile IMEI Repair İşlemi yapın. QcFire Tool ile yapın.
Yazılım yüklendi tekrar repair yapıldı sonuç olumsuz. Efs resetlendi sonuç olumlu şebeke ok.

Ekli dosyalar

• IMG-20190627-WA0024.jpg
    IMG-20190627-WA0024.jpg
    155.9 KB · Görüntüleme: 36
Var ! meid amma unknown gosteriyor sebeke de yok nasil berpa ede bilirim tum bldiyim uollari denedim

cek10 öncelikle selamın aleyküm bu meid sorununu çözdün mü acaba ? aynı sorun şuan bende mevcut meid uncnown yazıyor şebeke hiç bir şekil de yok acil arama bile yapmıyor telefon yardımcı olabilme şansın var mı acaba ?

Sorunu çözüp yok mu yardımcı olabilicek kimse ? Bi hayır duası için yardımcı olun lütfen :rolleyes:

Hayır kendi telefonum onu halletmeye çalışıyorum
Bu programı indirmek ve kurmak ücretli mi yani ?
evet. bu cihaza işlem yapmak için umt dongle kullandım profesyonel bir araçtır başka türlü nasıl işlem nasıl yapılır bilmiyorum. umt sayesinde sorunu çözdüm şebeke aldım.

evet. bu cihaza işlem yapmak için umt dongle kullandım profesyonel bir araçtır başka türlü nasıl işlem nasıl yapılır bilmiyorum. umt sayesinde sorunu çözdüm şebeke aldım.

Teşekkür ederim ben programı kurmayı deniyim kurabilirsem tekrardan bildiririm

Geri
Üst Alt