ZTE Blade A3 2019RU IMEI Repair

sirxan

Üye
Selam Alekum
Elimdə Zte a3 2019ru modeli var imei repiar yapılması gerek bu konuda araştırma yapdım netdə bilgi yok. telfonla ilk kez tanışıyorum.
işlemci
Unisoc SC9832E,1400
Bu modelə hangi box desteyi ola bilir veya nasıl imei repiar yapıla bilir, ömceden teşekürlər

EDİT = ÇÖZÜLDÜ

Yardım - ZTE Blade A3 2019RU IMEI Repair Sorunu

Çözüldü

SPD WriteIMEI R1.6.4.1 Tool proqramin yonetici olarak calistiroruz
1) Model Select tkliyoruz
2) Calibration Mode seciyoruz
3) Select diyoruz ardindan
4) Write tikliyalim
ve telfonun pilin cikariyoruz tekrar telfona takiyoruz usb bilgisayara bagliyoruz imei yazilacak
telfonun ecraninda Calibration Mode beyaz ekranda acilacak, usb baglantiyi kesmeden acma kapama tusuna 1 kez 5 saniyelik basyoruz. telfon acilana kadar bekliyoruz islem tamam.
resim olarak paylastim

Ekli dosyayı görüntüle 10267

Moderatör tarafında düzenlendi:
Spetrumun yeni işləmcisi olan bi model bildiyim ladarıyla

Selam Alekum
Elimdə Zte a3 2019ru modeli var imei repiar yapılması gerek bu konuda araştırma yapdım netdə bilgi yok. telfonla ilk kez tanışıyorum.
işlemci
Unisoc SC9832E,1400
Bu modelə hangi box desteyi ola bilir veya nasıl imei repiar yapıla bilir, ömceden teşekürlər
Spreadtrum CPU destek veren fazla araç yok. Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2, NCK Dongle, SigmaKey Box birde Miracle Box en çok bilineni bunlar.

Başka araçlarda varmı bakmak lazım.​

Spreadtrum CPU destek veren fazla araç yok. Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2, NCK Dongle, SigmaKey Box birde Miracle Box en çok bilineni bunlar.

Başka araçlarda varmı bakmak lazım.
ustam sorun cozuldu boxsuz donglesiz konuya eklerseniz iyi olur

4) Write tikliyalim
ve telfonun pilin cikariyoruz tekrar telfona takiyoruz usb bilgisayara bagliyoruz imei yazilacak
telfonun ecraninda Calibration Mode beyaz ekranda acilacak, usb baglantiyi kesmeden acma kapama tusuna 1 kez 5 saniyelik basyoruz. telfon acilana kadar bekliyoruz islem tamam.
resim olarak paylastim

Ekran Alıntısı.png

ustam sorun cozuldu boxsuz donglesiz konuya eklerseniz iyi olur

4) Write tikliyalim
resim olarak paylastim

Ekli dosyayı görüntüle 10267
Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt