silivriserdar

Genel Moderator
8a9a34dae949a092ac4a1af5e34ec1f5.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda ZTE Blade A520 cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı SD kart ile yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

Kardes bu dosyalari sd karta indirdikten sonra recovery moda girip hangi islemleri yapmam lzm.bi yardimci olurmusun.cihaz zte blade a520 gmaili kabul etmiyor.

Kardes bu dosyalari sd karta indirdikten sonra recovery moda girip hangi islemleri yapmam lzm.bi yardimci olurmusun.cihaz zte blade a520 gmaili kabul etmiyor.
Yazılım atarak sorunu çözemezsiniz. Yazılım atıldıktan sonra Gmail Sorunu gene devam eder.

Peki bu telefonun bi yontemi yokmu bypass olmuyomu talbackla falan. Diger zte modellerinin bypass yontemini buldum bunu bulamiyorum nette.

Peki bu telefonun bi yontemi yokmu bypass olmuyomu talbackla falan. Diger zte modellerinin bypass yontemini buldum bunu bulamiyorum nette.
Elinizde profesyonel araçlar olaması lazım. Yoksa o zaman Manuel yöntem ile ayarlara kadar gelebilirseniz çözüm var.

Burada bulunan konudan bakın. Telefon marka modeli önemli değildir.

8a9a34dae949a092ac4a1af5e34ec1f5.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda ZTE Blade A520 cihazına ait stock rom paylaşacağım. Yazılımı SD kart ile yükleme yapabilirsiniz. Takıldığınız yerden konu altından yardımcı olmaya çalışacağım.

Teşekkürler paylaşım için.

Bugun flas tool ile reset denedim %100 oluyo hata veriyo dogru scatterri nerden bulabilirim

Geri
Üst Alt