Bilgi Alcatel A3 5046Y MT6737 IMEI Repair İşlemi

ozmeniletisim71

VIP Üye
arkadaşlar herkese kolay gelsin iyi çalışmalar elimde alcatel A3 model MediaTek MT6737 andorid 6.0 sürümü bulunmaktadır mauimeta ile yapmaya çalıştım ama telefonu meta modda görmüyor bu konuda fikri olan arkadaşlar varmıdır iyi günler telefondan gerekli BPLGU dosyasını çektim yedekte duruyor

arkadaşlar herkese kolay gelsin iyi çalışmalar elimde alcatel A3 model MediaTek MT6737 andorid 6.0 sürümü bulunmaktadır mauimeta ile yapmaya çalıştım ama telefonu meta modda görmüyor bu konuda fikri olan arkadaşlar varmıdır iyi günler telefondan gerekli BPLGU dosyasını çektim yedekte duruyor
Sıgma Varmı Sİzde Hocam

selam alekum Nck Dongle Android MTK ben htc MT6735 model telfonda adb Connection actif telfon moda denedin imei atma basarili oldu rahat bi sekilde.

selam alekum Nck Dongle Android MTK ben htc MT6735 model telfonda adb Connection actif telfon moda denedin imei atma basarili oldu rahat bi sekilde.
ustam c***k olan yukle ondan yapmak oluso yanilmiyosam en azindan bi arastir derim,

Onun çözümü ustam önce uygun TWRP yükle, sonra TWRP modda bilgisayara bağlayın. SigmaKey Box açıp IMEI Repair işlemi yapın. Eğer yazılımı varsa içinden recovery.img atın bende TWRP yapıp atarım.​

Onun çözümü ustam önce uygun TWRP yükle, sonra TWRP modda bilgisayara bağlayın. SigmaKey Box açıp IMEI Repair işlemi yapın. Eğer yazılımı varsa içinden recovery.img atın bende TWRP yapıp atarım.
ustam bir iki yerde yazılımını buldum ama ücretli telefonun içinden yazılmı çekemiyormuyum ?

Cihazın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın ardından sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodu girip deneyin.

adb devices

adb reboot bootloader
ustam dediğinizi yaptım cihaz kendini yeniden başlattı

Ekli dosyalar

• cmd.png
    cmd.png
    13.6 KB · Görüntüleme: 62
Geri
Üst Alt