Ekran Alıntısı000.JPG

abim flash tooldan da yapıyorum daniel punkdan diag da acıyorum port görünüyor ama phone tools acılmıyor abim

dos ortamında yazılan imei repair programınında da deniyorum port acılıyor numaraları giriyorum imeileri donup kalıyor

abi diliyorsan team wiewerden bağlanalım ne olursun

3.sayfanın sonunda aygıt yöneticisinin resmini attım abim

@adnanmirsad56 ustamızın paylaştığı yöntemi harfiyen uygulayıp sonuç alamayan üye arkadaşlar. Aşağıda yazacağım yöntemi deneyebilirler.
Tüm sürücülerin kurulu com portların açık olduğunu varsayıyorum(değilse de ilk sayfada ustalarım paylaşmış oradan indirip kurabilirsiniz).
1.miracle falcon box c***k indirin ve kurun
MEGA
Box kurulumu
2. Falcon box çalıştırın "Qualcomm" sekmesini tklayın
3. Box a Portu gösterin
4. Alt tarafta "securty backup" butonuna basın yedek alın.
5. Sonra "securty wipe" butonuna tıklayın.
6. İmei kutucuklarına cihazınızın imei numaralarını yazın "repair"
7. "Securty restore" butonuna tıklayıp daha almış olduğumuz güvenlik yedeğini geri yükleyin.

Bu metod daha tarafımdan denenmiş olumlu sonuç alınmıştır. Ne kadar çok araca sahip olduğumuz değil çok denediğimiz önemlidir.
Denemek vazgeçmeyin.
@adnanmirsad56 ustamıza paylaşımından dolayı teşekkür ederim.

@adnanmirsad56 ustamızın paylaştığı yöntemi harfiyen uygulayıp sonuç alamayan üye arkadaşlar. Aşağıda yazacağım yöntemi deneyebilirler.
Tüm sürücülerin kurulu com portların açık olduğunu varsayıyorum(değilse de ilk sayfada ustalarım paylaşmış oradan indirip kurabilirsiniz).
1.miracle falcon box c***k indirin ve kurun
MEGA
Box kurulumu
2. Falcon box çalıştırın "Qualcomm" sekmesini tklayın
3. Box a Portu gösterin
4. Alt tarafta "securty backup" butonuna basın yedek alın.
5. Sonra "securty wipe" butonuna tıklayın.
6. İmei kutucuklarına cihazınızın imei numaralarını yazın "repair"
7. "Securty restore" butonuna tıklayıp daha almış olduğumuz güvenlik yedeğini geri yükleyin.

Bu metod daha tarafımdan denenmiş olumlu sonuç alınmıştır. Ne kadar çok araca sahip olduğumuz değil çok denediğimiz önemlidir.
Denemek vazgeçmeyin.
@adnanmirsad56 ustamıza paylaşımından dolayı teşekkür ederim.

abim hemen deniyorum insallah

bizim telefonda security bölümü ucmus galiba...imei de null yazıyor...anabant bilinmiyor diyor abi...

Cihazın bu duruma imei yazmaya çalışırken mi geldi? Yoksa kendiliğinden mi bu hale geldi?

yazmaya uğrasmadan önce 0049 kodlu numaralar geliyordu..sonra bat dosyası olan imeirepair ile dedim 2 imei de giriyorum error vermeye basladı.
sonra sanırım uğrasmaktan gocerttik galiba sistemi..intelin programında denemeye calıstım ama bir türlü bağlanamadım

yazmaya uğrasmadan önce 0049 kodlu numaralar geliyordu..sonra bat dosyası olan imeirepair ile dedim 2 imei de giriyorum error vermeye basladı.
sonra sanırım uğrasmaktan gocerttik galiba sistemi..intelin programında denemeye calıstım ama bir türlü bağlanamadım

4.4.2 den son versiyona kadar dosyalarda yükledim ama anabant ve imei yok abim

abi bu security bölümünü nasıl yükleyebiliriz...yoksa şebeke chip ini mi değiştirmemiz lazım

Cihazı göremediğim için net bir şey söylemek zor. Ama her iki yöntemle de sonuç alamadıysan donanım sorunu olabilir.

yani şebeke chipsetinden olabilir diyorsun dimi abi...ısıttımda flux ile belki ayaklarda sıkıntı vardır diye ama yine olmadı..

bu security bölümünü yükleyecek bir program yokmudur abi

Geri
Üst Alt