Tavsiye Bilgisayarınız Açıldığında Sizin Belirlediğiniz Programlar Otomatik Açılsın

ysfakc

Üye
Merhaba, bilgisayarımızı her açtığımızda sürekli kullandığımız programların Windows'u açtığımızda otomatik olarak açılmasını sağlayacağız. Öncelikle Burada 20 kb lik dosyamızı indrip Rar'dan çıkaralım. Hemen ardından dosyamızın içindeki 'Başlata_yolla' komutuna çift tıklıyoruz. Artık sağ tık menüsüne ''Başlata yolla'' seçeneği eklendi.

BASLAT.PNG

Mesala ben Samsung Tool Pro'nun bilgisayarımı açtığım zaman otomatik açılmasını istiyorum, resimdeki gibi sağ tık yapıp ' başlata yolla' seçeneği ile bu işlemi gerçekleştiriyorum. Eklediğiniz pro yu aynı şeklide başlattan silebilirsiniz, açılan menüde seçenek mevcut. Program çok basit olduğu için detaya girmiyorum diğer seçenekler zaten açıklayıcı. Şayet sağ tık menüsünden kaldırmak istiyorsanız indirdiğiniz klasör içinden 'Başlata_yolla_sil'' komutuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu pratiklik güzel oluyor. Bu pratikliği seviyorum.

Bazı bilgisayarlarda açılışı zorlaştırabilir. Açılış süresini uzatabiliyor. Hele bilgisayarınız özellikleri düşükse. Yanılıyor muyum

Bu pratiklik güzel oluyor. Bu pratikliği seviyorum.

Bazı bilgisayarlarda açılışı zorlaştırabilir. Açılış süresini uzatabiliyor. Hele bilgisayarınız özellikleri düşükse. Yanılıyor muyum
Cok doğru lakin standart hergun acilan progrmlar var ise sizi yerinize açıyor hepsini mesala ben z3x tanımadım acıyorum pc yi 2 dk sonra hazir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt