• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

   

  Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

  Whatsapp İrtibat Numaramız:

  552 812 07 24 
  (Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

  Telegram Adresimiz:

  https://t.me/Gsm_Turkey

 • Sayın Ziyaretçi Lütfen ''Teşekkürler'' vb. yorumlar yapmayınız. Konunun altındaki ''Beğen'' butonuna basmanız, teşekkür etmeniz için yeterli.

Bilgi Bitcoin Online Wallet Cüzdan Açma Electrum

Subzorro

Rom Yükleyici
Genel Moderator
Katılım
23 Haz 2018
Mesajlar
1,273
Tepkime puanı
7,343
Puanları
113
Çevrimdışı


Kurulum


Portable (Taşınabilir)


Hızlı ve tüm blok zincirlerini indirmenize gerek kalmadığı için Electrum Wallet kullanmanızı öneriyorum.İsteyen çok büyük miktar depolayanlar vs Bitcoin çekirdeğini buradan indirebilir Bloklar 350 gb boyuta ulaşmış durumda.Aşağıda size verilen kelimeleri başkası ile paylaşmayın.Bu kelimeler sizin adresinize özle bu kelimelerle cüzdanınızı kurtarabilirsiniz.


Aşağıdaki şekilde ayarlar en yaygın kullanılan BTC gösterim ayarları.Şifre btclerinizi başka hesaba atarken güvenlik için kullanılıyor unutsanızda çok sorun değil Private keyinizle cüzdanı kurtarabilirsiniz.


Gizli anahtarınızı oluşturup güvenli bir yere kaydetmeyi unutmayın gizli anahtar size özeldir ve bu anahtarın sahibi cüzdanın sahibidir.
Şifrenizi unuttuğunuzda cüzdanı kaybettiğinizde vb bu gizli anahtar ile kurtarırsınız.Cüzdana ödeme almadan önce gizli anahtar ile kurtarabildiğinizi test etmenizi öneririm aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi. 
Son düzenleme:
Üst Alt