silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Casper VIA M1 cihazının içindeki bilgiler silinmeden nasıl desen kilidi ve şifresi kırılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde EFT Dongle olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

EFT Dongle aracını açın Android MTK ve Screen Lock Method 1 işaretleyin ve Start deyin.

Cihazınızı kapatın ve saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. İşlemlerin bitmesini bekleyin. İşlem bittiği zaman cihazınızın bilgileri silinmeden ekran deseni veya şifresi kalkmış olacaktır.

c9781c2a03019f9a978f0e7da04ac15a.jpg

EFT Dongle MTK işlemcili telefonlarda verilerin silinmeden ekran kilidinin kaldırılması hususunda başarılı. Ben de daha önce birkaç deneme yapmıştım. Sonuç olumlu.

EFT Dongle MTK işlemcili telefonlarda verilerin silinmeden ekran kilidinin kaldırılması hususunda başarılı. Ben de daha önce birkaç deneme yapmıştım. Sonuç olumlu.
EFT Dongle verilen silinmeden ekran deseni kırılması konusunda Sadece MTK İşlemci değil Qualcom, Exynos gibi işlemcilerde de gayet iyi iş çıkarıyor. Son zamanlarda FRP on crom on gibi samsung cihazlarında da iyi bir atak yaptı.

Geri
Üst Alt