Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denedim ancak telefonum mtp usb aygıtı olarak gözüküyor ve sp flash tool yükleme yapmıyor bunu nasıl çözebilirim

hicbir yerde bulamadim. merakla bekliyordum. hergun google da casper via m3 twrp aramasi yapiyordum. sonunda buldum. ellerinize saglik. cok tesekkurler

"Orange State

Your device unlocked and can't be trusted
Your device will boot in 5 second"

diye hata veriyor ve sürekli kendini baştan başlatıp hep bu ekranda kalıyor.

Tüm tuşlara basılı tutun cihaz kendini kapatır kapatmaz recovery moda girmeye çalışın. Yani ses açmaya basılı tutun.

Sonra Reboot bootloader yazın.
Hocam her yolu deniyorum ama olmuyor. Zaten herhangi bir moda girebilsem fastboot modunu açacağım ama olmuyor.

Hocam her yolu deniyorum ama olmuyor. Zaten herhangi bir moda girebilsem fastboot modunu açacağım ama olmuyor.
Yazılım yükleyin hocam o zaman. Tekrar işlemleri yapın. Bende hiç sorun olmadı. Unlock yapınca böyle bir sorun olmaz normalde. Cihaz kendini sıfırlar ve açılır.

Hocam ikince defa recovery' falshladim olmadı. Sanırım paylaştığınız recovery.img dosyası bozuk. Teşekkürler.

91099505eac4f3a1d1b4f478f17b565d.jpg

ba8a7f87b672e8a56c65e906edfb8e02.jpg

f5aad0506f75aadeaf537df2db1cf747.jpg

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda Casper VIA M3 cihazına yaptığım TWRP dosyasını paylaşacağım.

TWRP yüklemeden önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın. Herşey silinecektir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.
Linki görmek için konuyu beğenin ve yorum yapın. Sonra Sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt