Bilgi CDBurnerXP DVD Yazıcı Programı

zekaikilic

Üye
CDBurner XP benim gözümde bu zamana kadar gelmiş en iyi ve ücretsiz DVD programıdır . Hem kullanımı kolay hem birçok dil için arayüz Türkçe dahil ve görevini yerine getirmesi .
Temel özellikler
  • Tüm disk türlerini yazar
  • Ses-CD'lerini þarkýlar arasýnda boþluk olmadan yazabilir
  • ISO dosyalarýný oluþturur ve yazabilir
  • Yazým iþleminden sonra veri doðrulamasý yapar
  • Önyüklenebilir diskler oluþturabilir
  • Çoklu dil destekli arayüz
  • bin/nrg → ISO çevirme, basit kapak baskısı
  • İşletim Sistemleri: Windows 2000/XP/2003 Server/Vista/2008 Server/Win7/Win8/2012 Server/Win10 (x86 / x64)
İ

Windows 10 işletim sisteminde artık gerek yok. Program felan olmadan hallediliyor.

Evet abi 10 ile birçok özellik geldi ama ben uzun süre win7 kullanmayı düşünüyorum . Belki benim gibi düşünenler için bu durumda iyi olabilir diye düşündüm .
Aynen hala bir çoğu windows 7 kullanıyor. Paylaşımın güzel emeğine sağlık.
Özellikle yazılım işinde ve yeni başlayanlar için Windows 7 kullanması daha iyi olur.

Aslında bilerek windows 10 kullanıyorum. Sorunları aşmakta insana birşeyler öğretiyor.

ben o soguk yapısına alışamadım daha abi 10 un ya cok karanlık yada cok acık bir yapısı var bana göre .
ama bir çok sorunu da ortadan kaldırdığı ortada
Bazı konularda bize sıkıntı çıkarıyor. Her kapatıp açmaya mesela Digital imza devre dışı bırakmam lazım. Yoksa spedrum işlemcili cihazların usb driver tanımıyor.

Bazı konularda bize sıkıntı çıkarıyor. Her kapatıp açmaya mesela Digital imza devre dışı bırakmam lazım. Yoksa spedrum işlemcili cihazların usb driver tanımıyor.

Aynı sorun bende de var malesef sürekli sürücü imzalama devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum. Aslında bu sorunu iki işletim sistemi ile çözebiliriz ama yine aç kapat yapıcaz. Dual boot hem 7 hem 10 düşündüm sonra windws 7 32 bitte uefi olmadığı için tıkandım. Güzelim uefi sisteme de kıyıp legacy yapmak istemedim kaldı öyle. Virtualbox ile 32 bit xp yada 7 sanal makina kurup onda çalştırabilir miyiz acaba ? Şu spedrum için çok iyi olur. Bi ara deneyeceğim olursa paylaşırım abi. Bi aklıma gelen o var çünkü. Sürücü imzalamayı kalıcı olarak devre dışı bırakamadım bir türlü..

Aynı sorun bende de var malesef sürekli sürücü imzalama devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum. Aslında bu sorunu iki işletim sistemi ile çözebiliriz ama yine aç kapat yapıcaz. Dual boot hem 7 hem 10 düşündüm sonra windws 7 32 bitte uefi olmadığı için tıkandım. Güzelim uefi sisteme de kıyıp legacy yapmak istemedim kaldı öyle. Virtualbox ile 32 bit xp yada 7 sanal makina kurup onda çalştırabilir miyiz acaba ? Şu spedrum için çok iyi olur. Bi ara deneyeceğim olursa paylaşırım abi. Bi aklıma gelen o var çünkü. Sürücü imzalamayı kalıcı olarak devre dışı bırakamadım bir türlü..
Ben alıştım artık alışkanlık oldu. Hemen açar açmaz Digital imza devre dışı bırakıyorum.

İnşallah, sizin gibi değerli insanların teşkil ettiği bir ortamda başarabileceğime inanıyorum.

Geri
Üst Alt