Çözüldü EFT Dongle İle MTK Cihazlarda FRP Kırma İşlemi

adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu işlemi Eft Dongle aracı ile yaptım.Eft Dongle ücretli bir araçtır. Cep telefonu alım-satım ve tamir yapan yerlerde bulunur.
Görsel ekleyemediğim içinn kusura bakmayın.

YAPILIŞI

Cihazımız mtk işlemcilidir.
Cihazın bataryasını cıkarıp tekrar takıyoruz.
Cihaz kapalı durumda iken ses kısma (-) tuşuna basılı tutarak pc ye usb kablo ile bağlıyoruz.
Ses tuşları kullanarak cihazı fastboot moda alıyoruz.
Eft Dongle aracını açıp LG segmentinden reset FRP botununa tıklayın.
Cihazın ekranına ingilizce yazılar çıkacaktır.
BURASI ÖNEMLİ Bu uyarıda cihazımzın bootloader kilidini ses kısma (-) ve ses yükseltme (+) tuşlarını kullanarak açmamızı isteyecektir. Bootloader kilidini açtıktan sonra cihazı açıyoruz. Logoda bekleyebilir.
Eğer logoda kalırsa factory reset yapın cihazın açılmasını bekleyin.
Cihaz açıldıktan sonra kurulumunu yapın ve cihazınızı kullanmanın keyfini çıkarın.:)

Merhaba arkadaşlar bu işlemi Eft Dongle aracı ile yaptım.Eft Dongle ücretli bir araçtır. Cep telefonu alım-satım ve tamir yapan yerlerde bulunur.
Görsel ekleyemediğim içinn kusura bakmayın.

YAPILIŞI

Cihazımız mtk işlemcilidir.
Cihazın bataryasını cıkarıp tekrar takıyoruz.
Cihaz kapalı durumda iken ses kısma (-) tuşuna basılı tutarak pc ye usb kablo ile bağlıyoruz.
Ses tuşları kullanarak cihazı fastboot moda alıyoruz.
Eft Dongle aracını açıp LG segmentinden reset FRP botununa tıklayın.
Cihazın ekranına ingilizce yazılar çıkacaktır.
BURASI ÖNEMLİ Bu uyarıda cihazımzın bootloader kilidini ses kısma (-) ve ses yükseltme (+) tuşlarını kullanarak açmamızı isteyecektir. Bootloader kilidini açtıktan sonra cihazı açıyoruz. Logoda bekleyebilir.
Eğer logoda kalırsa factory reset yapın cihazın açılmasını bekleyin.
Cihaz açıldıktan sonra kurulumunu yapın ve cihazınızı kullanmanın keyfini çıkarın.:)
Bu konu bana çok tanıdık geldi

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt