Essential Phone IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan umdt44
  • Başlangıç tarihi
evet
Wait for phone...
Device Found!
Initialize ...
Handshake passed!
BB_IDC_CPU : SnapDragon 835 [MSM8998]
ID_BLOCK_S : BADF775D
ID_BLOCK_I : 0005E0E1
ID_BLOCK_E : 00AB0000
ID_BLOCK_L : 78A9F32023CC117CD52FEF1656EE4F7E
ID_BLOCK_L : 403484921AB56D6171AA9104029AF118
Use CM2 Internal Loader

Error : Prepare target failed! Unsupported SecureType!
Send log and report.log to support! Include device info also!

sadece cihaz açıkken ufst ile efs aldim birde gcpro ile qcn başkada hiç birşey yok.
cihaz bootloader kilitleri acik ve rootlamistim.

qcn varsa paylasha bilir misiniz?

Merhaba @silivriserdar Hocam ben size özel mesaj atamadım. Bana iletişim bilgilerinizi atabilirseniz size bir tana Essential phone ph1 gönderebilirim. 1 yıla yakındır imei sorunu yaşıyorum çözüm olur inşallah bekleyen arkadaşlara da gerekli bilgileri verebiliriz.

Merhaba @silivriserdar Hocam ben size özel mesaj atamadım. Bana iletişim bilgilerinizi atabilirseniz size bir tana Essential phone ph1 gönderebilirim. 1 yıla yakındır imei sorunu yaşıyorum çözüm olur inşallah bekleyen arkadaşlara da gerekli bilgileri verebiliriz.
Özelden yazıyorum.

Siz cihazı silivriserdar ustaya gönderdiniz mi? Sonuç ne oldu?

Siz cihazı silivriserdar ustaya gönderdiniz mi? Sonuç ne oldu?
Şuan bütün işlemlerini uzaktan yapıyoruz.Elinizin altında bilgisayar olması yeterli. Yukardaki numaradan iletişime geçip cihazın tam modelini görselleriyle beraber gönderin yardımcı oluruz.

Telefonum bozulduğu için essential ph1 telefonu çekmeceden çıkardım.Bir süre onunla devam etmek istiyorum.imei repair yapacak bir arkadaş var mıdır?

Geri
Üst Alt