•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
20,573
33,187
113
36
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda bilgisayarınızda bulunması gereken tüm driverları bir paket yaptık ve 600 mb bir zip dosyası oluşturup mega'ya upload ettik.

Mutlaka herkesin bilgisayarında olması gereken bir paket olduğunu düşünüyorum. Hemen hemen tüm driverlar mevcut. Telefon, tablet, box hepsi var.

Bilgisayara format attınız bide driver aramak ile uğraşmadan bu dosya ile hemen işinizi halledeceksiniz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Benzer Konular:

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
12,382
22,925
113
Ben driver booster kullanıyorum normaldede. Bunuda indireyim alternatif olarak.

odunbey

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
31 Eki 2018
2,298
17,067
113
Ben driver booster kullanıyorum normaldede. Bunuda indireyim alternatif olarak.

usta driver booster ve benzeri diver yükleme araçları örnek veriyorum benım z3x driverini otomatik gorurmu yada adb driveri mtk qualcomm bunları telefon takılı değilken yukluyormu

odunbey

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
31 Eki 2018
2,298
17,067
113
hemen indiriyorum emeğinize sağlık

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
12,382
22,925
113
usta driver booster ve benzeri diver yükleme araçları örnek veriyorum benım z3x driverini otomatik gorurmu yada adb driveri mtk qualcomm bunları telefon takılı değilken yukluyormu
Driver booster qualcomm mtk driverı yüklmez. Pc driverları için geelde çok iyi.
Usb aygıtı tanınmadı gibi hataları da düzeltebiliyor kimi zaman

2 Şub 2019
109
40
28
istanbul
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda bilgisayarınızda bulunması gereken tüm driverları bir paket yaptık ve 600 mb bir zip dosyası oluşturup mega'ya upload ettik.

Mutlaka herkesin bilgisayarında olması gereken bir paket olduğunu düşünüyorum. Hemen hemen tüm driverlar mevcut. Telefon, tablet, box hepsi var.

Bilgisayara format attınız bide driver aramak ile uğraşmadan bu dosya ile hemen işinizi halledeceksiniz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bir denymm

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!